Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Německo
Berlín
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Německo

Úklidová služba CleanWhale

Úklidová služba ušetří váš drahocenný čas!

Dlouhá léta platilo nejen v České republice, ale i okolních státech pravidlo, že úklidové služby užívají pouze firmy nebo lidé ve vyšším postavení. To už však zdaleka neplatí, protože pro čas, který lidé tráví úklidem, najde každý lepší uplatnění. Právě v dnešní hektické době má totiž každý málo času a přehršel úkolů. S úklidem si ale hlavu dělat nemusíte! Stačí se spolehnout na profesionály.

Proč využívat úklidové služby?

Úklidová služba vám může pomoci s komplexním řešením úklidu nebo se postarat jen o jeho dílčí části. Obecně vám nevadí uklízet, ale nechcete umývat okna, čistit čalounění na židlích či koberce? Nevadí, s profesionály z úklidových služeb se můžete vždy detailně domluvit, co přesně mají vykonat. Na dokonalý výsledek se pak můžete spolehnout.

Místo mnoha nepříjemných činností se tak můžete věnovat vaší rodině, přátelům, vyrazit si za kulturou nebo dodělat něco urgentního v práci. O úklid se totiž profesionálové postarají i když nejste doma. Klíče od bytu či domu si vyzvednou třeba u vás v práci a až úklid dokončí mohou je vám zase přivést zpět. Je to jednoduché ne?

Úklidové služby dnes využívá opravdu hodně lidí, jen o tom nemluví!

Když si zkusíte zadat do vyhledávače výraz „úklidové služby praha“ pravděpodobně vás překvapí množství nalezených odkazů. Pokud se do hledání vhodné úklidové služby ponoříte, zjistíte, že jsou jejich harmonogramy často narvané k prasknutí. Tyto služby tak bývá zpravidla potřeba rezervovat s několika denním předstihem, a to mnohdy i více jak týden dopředu. I to ukazuje na skutečnost, že úklidová služba tu dávno není jen pro korporáty.

S online systémy jde vše přehledně a cenu znáte předem!

Výbornou pomůckou při objednávání jednorázového i pravidelného úklidu jsou online systémy, které ty nejlepší úklidové služby nejen v Praze nabízejí. Díky online systému objednávání, totiž přehledně zadáte všechny vaše požadavky na úklid, ale i den a čas, kdy se vám úklid nejvíce hodí. Následně se pak dozvíte i finální cenu, kterou za dané úklidové služby zaplatíte!

Vyzkoušejte můžete i úklidovou službu CleanWhale, která se řadí mezi nejlépe hodnocené firmy při zadání dotazu „úklidové služby Praha“ do vyhledávače. Jejich zaměstnanci se o postarají o to, aby vaše domácnost zase zářila čistotou. Domluvit se můžete na přesném termínu úklidu, ale i na tom, zda chcete být při úklidu doma nebo se mají pustit do práce, když si vybudete užívat s rodinou či přáteli. CleanWhale přistupuje ke každé zakázce individuálně s maximální profesionalitou.

Darovat úklid

Dárkové poukazy pro úklid bytů a chemické čištění

Můžete si objednat dárkový poukaz na úklid bytu,
suché čištění nábytku nebo mytí oken.