Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Německo
Berlín
Slovensko
Bratislava
+420 910 922 400
Call center working hours: pondělí až sobota, 8:00 to 18:00. After 18:00, you can write to us via messengers
Darovat úklid Darovat úklid
Call center working hours: pondělí až sobota, 8:00 to 18:00. After 18:00, you can write to us via messengers
Call center working hours: pondělí až sobota, 8:00 to 18:00. After 18:00, you can write to us via messengers
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Německo
Slovensko

Také vás uklízení zablácených schodů nebaví? Přenechte úklid společných prostor na profesionálech!

V mnoha bytových domech vzniká řada sporů mezi sousedy právě kvůli úklidu společných prostor. Sousedé se často hádají, že někdo úklid neprovedl, někdy si stěžují na jeho kvalitu, ale i na to, že jim někdo čerstvě vytřenou podlahu schválně pošlapal. Vypusťte tyto starosti z hlavy a nechte úklid společných prostor na úklidové firmě! Stačí se podívat na internet na dotaz „uklid spolecnych prostor“, budete překvapeni kvalitou, rozsahem služeb i nízkou cenou!

Jak to vlastně je s úklidem společných prostor v bytovém domě?

Bydlení v bytových domech ve městech v současné době vyhledávají mladí lidé, ale i soběstační senioři, kteří to chtějí mít blízko do práce, za kulturou nebo k lékaři. Ať už bydlí ve vlastním či v pronájmu, vždy se jich dotýká povinnost úklidu společných prostor. To platí, ať už je dům ve správě sdružení vlastníků jednotek, bytového družstva či města. V oblasti úklidu společných prostor mají obyvatelé či majitelé bytových jednotek tři možnosti.

Velmi často se dohodnou, že budou úklid provádět střídavě sami. V tomto případě, je důležité se předem domluvit na všech náležitostech úklidu a nejlépe jim dát písemnou formu, aby nedocházelo k sousedským sporům.

Druhou možností je zvolit si jednu konkrétní osobu, která bude za předem stanovenou úplatu za úklid všech společných prostor odpovídat. Jedná se také o dosti rozšířený způsob řešení, který naráží na překážky v případě nemoci zodpovědné osoby, odjezdu na dovolenou apod.

Třetí stále rozšířenější možností je pak možnost najmout si na úklid společných prostor profesionály. Ti vám předloží pevnou cenu i přesný výčet činností včetně frekvence jejich vykonávání a v případě nemoci úklidového pracovníka vždy pošlou stejně kvalifikovanou náhradu!

Jak najít ideální úklidovou firmu na úklid společných prostor?

O tuto činnost se většinou stará domovník, ale i každý obyvatel domu mu může předložit svůj návrh. Důležitým ukazatelem jsou nejen reference dané úklidové firmy, ale i cena. Pokud si tedy sednete k internetu a začnete vyhledávat firmy, jež nabízejí „uklid spolecnych prostor“ vždy upřednostňujte ty, které mají veřejné ceníky. Jen díky tomu předem získáte nástroj k porovnávání nabídek více firem.

Obrátit se můžete na úklidovou firmu CleanWhale, kterou si zákazníci chválí nejen pro její individuální přístup ke každému úklidu, transparentnost cen, rychlé a efektivní jednání, ale hlavně pro její spolehlivost. Služby společnosti CleanWhale jsou velmi komplexní a nabízí nejen úklid společných prostor v bytových domech, ale i komerčních prostorech, úklid kanceláří či pravidelný i jednorázový úklid bytu.