Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy

Také vás uklízení zablácených schodů nebaví? Přenechte úklid společných prostor na profesionálech!

V mnoha bytových domech vzniká řada sporů mezi sousedy právě kvůli úklidu společných prostor. Sousedé se často hádají, že někdo úklid neprovedl, někdy si stěžují na jeho kvalitu, ale i na to, že jim někdo čerstvě vytřenou podlahu schválně pošlapal. Vypusťte tyto starosti z hlavy a nechte úklid společných prostor na úklidové firmě! Stačí se podívat na internet na dotaz „uklid spolecnych prostor“, budete překvapeni kvalitou, rozsahem služeb i nízkou cenou!

Jak to vlastně je s úklidem společných prostor v bytovém domě?

Bydlení v bytových domech ve městech v současné době vyhledávají mladí lidé, ale i soběstační senioři, kteří to chtějí mít blízko do práce, za kulturou nebo k lékaři. Ať už bydlí ve vlastním či v pronájmu, vždy se jich dotýká povinnost úklidu společných prostor. To platí, ať už je dům ve správě sdružení vlastníků jednotek, bytového družstva či města. V oblasti úklidu společných prostor mají obyvatelé či majitelé bytových jednotek tři možnosti.

Velmi často se dohodnou, že budou úklid provádět střídavě sami. V tomto případě, je důležité se předem domluvit na všech náležitostech úklidu a nejlépe jim dát písemnou formu, aby nedocházelo k sousedským sporům.

Druhou možností je zvolit si jednu konkrétní osobu, která bude za předem stanovenou úplatu za úklid všech společných prostor odpovídat. Jedná se také o dosti rozšířený způsob řešení, který naráží na překážky v případě nemoci zodpovědné osoby, odjezdu na dovolenou apod.

Třetí stále rozšířenější možností je pak možnost najmout si na úklid společných prostor profesionály. Ti vám předloží pevnou cenu i přesný výčet činností včetně frekvence jejich vykonávání a v případě nemoci úklidového pracovníka vždy pošlou stejně kvalifikovanou náhradu!

Jak najít ideální úklidovou firmu na úklid společných prostor?

O tuto činnost se většinou stará domovník, ale i každý obyvatel domu mu může předložit svůj návrh. Důležitým ukazatelem jsou nejen reference dané úklidové firmy, ale i cena. Pokud si tedy sednete k internetu a začnete vyhledávat firmy, jež nabízejí „uklid spolecnych prostor“ vždy upřednostňujte ty, které mají veřejné ceníky. Jen díky tomu předem získáte nástroj k porovnávání nabídek více firem.

Obrátit se můžete na úklidovou firmu CleanWhale, kterou si zákazníci chválí nejen pro její individuální přístup ke každému úklidu, transparentnost cen, rychlé a efektivní jednání, ale hlavně pro její spolehlivost. Služby společnosti CleanWhale jsou velmi komplexní a nabízí nejen úklid společných prostor v bytových domech, ale i komerčních prostorech, úklid kanceláří či pravidelný i jednorázový úklid bytu.