Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy

Předplatné

je pohodlný nástroj pro pravidelný úklid ve Vašem bytě

Pokud se rozhodnete našich služeb využívat pravidelně, rádi vám poskytneme slevu na úklid domácnosti. Níže zvolte, jak často má u vás náš tým nastoupit, a hned uvidíte konečnou cenu.
-20%
Jednou týdně
-15%
Dvakrát měsíčně
-10%
Jednou měsíčně
Jednorázový úklid

Asi každý se v praxi setkal s radou, aby bylo vše v domácnosti děláno s pravidelností a postupně, že se jen tak můžete vyhnout nárazovému uklízení přes víkendy. Ono se to však jednoduše radí, ale hůř realizuje. Přeci jen bývají všední dny poměrně náročné a spoustě lidí na každodenní malý úklid nezbývá čas nebo energie.

Na úklid nikdy nejste sami!

Jedním z velmi častých úskalí je skutečnost, že se v domácnosti o více členech snaží vše zvládnout jeden člověk. K tomu má zpravidla vlastní práci a rád by měl i nějaký volný čas. Tento přístup je však neudržitelný a je tak vhodné do úklidu zapojit další členy domácnosti. S rozdělením práce vám může pomoci právě týdenní rozpis úklidu, kde daný úkol přidělíte konkrétní osobě.

Samozřejmě, že jsou tu i případy, kdy oba rodiče těžce pracují a děti jsou buď příliš malé, aby s některými věcmi pomohli, případně studují a mají i nějaké ty mimoškolní aktivity, takže se také vrací unavení, a to je ještě čekají třeba domácí úkoly. V tuto chvíli byste se měli zamyslet nad tím, zda by pro vás nebyly vhodným řešením úklidové služby nebo paní na úklid.

Co očekávat od pravidelného profi úklidu

Pokud se rozhodnete najmout si úklidovou firmu, která by ve vaší domácnosti prováděla v pravidelných intervalech základní úklid, je vhodné si osvětlit, co všechno v rámci této služby dělají.

Zpravidla uklidí všechny pokoje, koupelnu, chodbu a ložnici, přičemž za úklid považují úklid podlah (vysátí koberců nebo zametení a vytření podlahy), utření prachu z volných ploch do výšky 1,7 m, vynesení odpadků a vysátí čalounění nábytku. Další úkony jsou pak objednávány jako nadstandard. Nabídka jednotlivých úklidových firem se však liší a je vhodné si tyto náležitosti zkontrolovat na jejich webových stránkách, kde by neměl chybět i ceník za tyto služby.

Jak často vám bude chodit firma uklízet?

Pravidelnost úklidu záleží čistě na vás, sami si můžete zvolit, zda potřebujete úklid jednou týdně, jednou za 14 dní či jednou za měsíc. Čím pravidelnější úklid je, tím levnější je pak tato služba. Na webových stránkách by pak měl mít společnost uvedený týdenní rozpis úklidu, kde si z volných termínů můžete vybrat ten, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Zkuste se podívat na úklidovou firmu CleanWhale, která má stále více spokojených zákazníků. Klienti této společnosti si cení především individuální přístup ke každému úklidu, ale i profesionalitu a diskrétnost jejich zaměstnanců. Navíc CleanWhale poskytuje širokou škálu úklidových služeb, ze které si vybere opravdu každý přesně to, co potřebuje!

Není třeba potvrzovat každý jednotlivý úklid

Není třeba potvrzovat každý jednotlivý úklid

Vždy stejný vykonávající

Vždy stejný vykonávající

Platba pouze po každém úklidu

Platba pouze po každém úklidu

Datum, čas a parametry lze vždy změnit – sleva je uložena

Datum, čas a parametry lze vždy změnit – sleva je uložena

Předplatné lze snadno odebírat a lze je vždy pozastavit nebo zrušit

Předplatné lze snadno odebírat a lze je vždy pozastavit nebo zrušit

Stable earnings with weekly payouts

Všechny naše služby jsou pojištěny