Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Německo
Berlín
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Německo

Blog CleanWhale

Zanesené kanály mohou být vážným problémem nejen při deštivých dnech! Nezanedbávejte čištění kanalizace.

Zanesené kanály mohou být vážným problémem nejen při deštivých dnech! Nezanedbávejte čištění kanalizace.️

Problémy se zanešenou kanalizací mohou nastat kdekoli, a to i bez přívalových dešťů, které často tento problém umocňují, protože veškerá voda se pak valí po silnici. Dalším problémem, který je pro zanesenou kanalizaci typický, je pak velmi nepříjemný zápach, který asi každý zná. Nejspolehlivějším řešením je zpravidla správná prevence, a to formou pravidelného čištění. Odborníci si však dokáží poradit i s již ucpanou kanalizací.

Hledáte profesionální úklid domácnosti? Poradíme vám, jak si správně vybrat!

Hledáte profesionální úklid domácnosti? Poradíme vám, jak si správně vybrat!️

V posledních letech jsou profesionální úklidové služby v domácnostech stále oblíbenější. Dávno totiž padlo tabu, které říkalo, že dobrá hospodyně musí zvládnout sama všechno. Jak a proč si vybrat úklidovou firmu i pro vaši domácnost vám poradíme v následujícím článku.

Úklid nemáte asi nikdo rád. Co kdyby to šlo rychle? Přinášíme 5 tipů, jak rychle uklidit byt!

Úklid nemáte asi nikdo rád. Co kdyby to šlo rychle? Přinášíme 5 tipů, jak rychle uklidit byt!️

Asi každý má rád uklizený a útulný domov, málokdo však rád uklízí. S našimi tipy vám půjde úklid pěkně od ruky a pocit z uklizeného domova vydrží opravdu dlouho. Jak tedy uklidit jakkoli velký dům či byt snadno a rychle?

Aby prádlo či nádobí bylo stále dokonale čisté, chce to správně pečovat o vaše pomocníky!

Aby prádlo či nádobí bylo stále dokonale čisté, chce to správně pečovat o vaše pomocníky!️

Pračka i myčka patří do stále více domácností, mnoho lidí jim však nevěnuje dostatečnou péči. Ta je důležitá nejen pro jejich správné fungování, ale i pro dlouhou životnost. Jak se o ně správně starat najdete v následujících řádcích.

Aby každý pokrm krásně voněl, je nutné správně pečovat o troubu. Přinášíme tipy, jak vyčistit troubu!

Aby každý pokrm krásně voněl, je nutné správně pečovat o troubu. Přinášíme tipy, jak vyčistit troubu!️

Většina moderních trub je dnes již vybavena katalytickým čištěním, které čištění trouby výrazně usnadňuje. Jsou však nečistoty, se kterými si ani tyto trouby neporadí. Podívejte se na pár tipů o jejich správném čistění i jak vyčistit hodně špinavou troubu, aby znovu zářila čistotou a pečení v ní bylo radostí!

Chcete, aby byla vaše sedačka zase ozdobou obýváku? Přinášíme pár zajímavých tipů, jak vyčistit sedačku!

Chcete, aby byla vaše sedačka zase ozdobou obýváku? Přinášíme pár zajímavých tipů, jak vyčistit sedačku!️

Sedačka vytváří v mnoha domácnostem pomyslné srdce domova, kde se společně se svými blízkými věnujete sledování televize, hraní společných her nebo jen povídání o dalším dni. Sedačka či sedací souprava tak dostává každodenně pořádně zabrat a čas od času je potřeba ji pořádně vyčistit, aby se jí zase vrátilo její původní kouzlo. Chcete vědět, jak vyčistit sedačku a poradit si i s těmi nejodolnějšími skvrnami? Přečtěte si následující řádky!

Přinášíme tipy jak na úklid chalupy či domácnosti, aby byl výsledek dlouho vidět!

Přinášíme tipy jak na úklid chalupy či domácnosti, aby byl výsledek dlouho vidět!️

Někdy prostě na pořádný úklid nezbývá čas, typickým příkladem je třeba víkendová chata nebo chalupa, kde chcete každou volbou chvíli strávit na zahradě péčí o své záhonky, a ne úklidem nepořádku uvnitř. To přece neustále děláte doma! Poradíme vám, jak efektivně uklidit nejen vaši chalupu, ale klidně i domácnost.

Jak na čištění koberců, aby se jim vrátilo jejich původní kouzlo?

Jak na čištění koberců, aby se jim vrátilo jejich původní kouzlo?️

Koberce stále patří k velmi oblíbeným podlahovým krytinám, a to jak v komerčních prostorech, tak i domácnostech. Zejména v domácnostech se není čemu divit, protože koberce mají skvěle tepelně izolační vlastnosti, takže zamezí pocitu studené podlahy a změkčí každý váš došlap. Jejich jedinou nevýhodou je trochu složitější údržba, zejména v případě jejich znečištění. Jak tedy na čištění koberců, aby se jim vrátil jejich původní vzhled?

I v průmyslových halách je potřeba udržovat pořádek. Jak zvolit vhodné čištění průmyslových hal?

I v průmyslových halách je potřeba udržovat pořádek. Jak zvolit vhodné čištění průmyslových hal?️

V mnoha odvětvích průmyslové výroby dochází k výraznému znečištění průmyslových hal, ať už se jedná o prach nebo mastnotu, která se při zpracovávání různých materiálů uvolňuje. Aby však bylo ochráněno lidské zdraví a zachována funkčnost strojů je potřeba tyto nečistoty pravidelně odstraňovat, a to nejen z podlahy, ale i stěn a stropů průmyslových hal.

Pro voňavé a čisté prádlo je nutné věnovat pozornost i pravidelnému čištění pračky! Nezapomínáte na to?

Pro voňavé a čisté prádlo je nutné věnovat pozornost i pravidelnému čištění pračky! Nezapomínáte na to?️

Automatická pračka je dnes už považována za nezbytnou součást každé moderní domácnosti, spousta lidí zapomíná na její správnou údržbu, která může jednak výrazně prodloužit její životnost, ale i ovlivnit i výsledek každého praní. Jak tedy správně udržovat pračku a jak často provádět, které úkony?

Bazén bohužel není jen radost, ale i starost, zejména pokud mluvíme o čištění bazénů!

Bazén bohužel není jen radost, ale i starost, zejména pokud mluvíme o čištění bazénů!️

Bazény dokáží každému zpříjemnit horké dny, kterých je v posledních letech více než dost. Na návštěvu nacpaného koupaliště jenom na chvilku nemá téměř nikdo po náročném dni náladu, a tak bazény u rodinných dnů stále přibývají. Přináší však i starosti ohledně správné péče o vodu v nich, což úzce souvisí s jejich správným čištěním. Právě na čištění bazénu je kladen velký důraz, aby voda zůstala zdravotně nezávadná, a tak jim musí být věnována maximální pozornost.

Dlouhou dobu byla strašákem profesionálního mytí oken jeho cena. To už naštěstí neplatí!

Dlouhou dobu byla strašákem profesionálního mytí oken jeho cena. To už naštěstí neplatí!️

S nárůstem nabídky úklidových služeb zejména v oblasti hlavního města Prahy, došlo k výraznému konkurenčnímu boji, který se výrazně promítl i v cenách. To se pak stalo dobrou zprávou pro zákazníky, protože profesionální mytí oken se hned stalo cenově dostupnější a hojně jej začala využívat nejen řada menších firem, ale i domácností.

Jak na čištění gauče, aby byl výsledek dokonalý? Přinášíme pár tipů!

Jak na čištění gauče, aby byl výsledek dokonalý? Přinášíme pár tipů!️

Obývák je reprezentačním místem, kde nejčastěji vítáte své hosty, ale i místem, kde se velmi často setkáváte se svou rodinou či spolubydlícími. Ústředním kouskem každého obývacího pokoje je sedací souprava nebo gauč. Je tak zřejmé, že dostávají každodenním provozem docela zabrat a je nutné počítat i s případným znečištěním. Jak na čištění gauče, aby byl znovu ozdobou vašeho interiéru?

Už vám všechny úklidové práce rostou přes hlavu? Nechte si pomoci od paní na úklid!

Už vám všechny úklidové práce rostou přes hlavu? Nechte si pomoci od paní na úklid!️

V posledních letech lidé stále více spěchají a díky tomu přeskakují z jednoho úkolu na druhý, ve finále pak mají pocit, že nemají stále nic hotového. Pokud je to i váš případ, měli byste na chvíli zpomalit a promyslet si, co je pro vás nejdůležitější, co je neodkladné a s čím si můžete nechat pomoci. Nikdo by neměl být na všechno sám a je tu řada věcí, které můžete nechat na jiných. Patří sem i úklid, ať už se jedná o domácnost nebo vaši kancelář.

Chtěli byste mít doma stále perfektně naklizeno, ale nezbývá vám na to čas? Řešením může být paní na úklid domácnosti!

Chtěli byste mít doma stále perfektně naklizeno, ale nezbývá vám na to čas? Řešením může být paní na úklid domácnosti!️

Asi každý by se chtěl po náročném dni vracet do útulného uklizeného domova. Přeci jen to není nejpříjemnější pocit, když víte, že vás doma mnohdy čeká více povinností, než tomu bylo přes den v práci. Navíc potřebujete uvařit večeři, pomoct dětem s domácími úkoly a na nic jiného už vám mnohdy nezbývá čas. Nestyďte se využít pomoc, třeba od paní na úklid.

Úklid společných prostor je předmětem mnoha sousedských svárů! Nestresujte se s úklidem chodby

Úklid společných prostor je předmětem mnoha sousedských svárů! Nestresujte se s úklidem chodby️

Pokud bydlíte v bytovém domě, pravděpodobně jste již museli řešit, jak na úklid společných prostor. Někdo má to štěstí, že se se svými sousedy dohodne rychle a snadno, a hlavně, že tato domluva skutečně funguje v mnoha případech se to však neobejde bez hádek a opakovaných schůzí. Jak se dohodnout na úklidu společných prostor, aniž byste se museli se sousedy nahánět?

Chcete okna beze čmouh? Zkuste mytí oken octem, které praktikovali i naše babičky!

Chcete okna beze čmouh? Zkuste mytí oken octem, které praktikovali i naše babičky!️

Nejen před Velikonocemi a Vánocemi chce většina lidí, aby jejich okna vypadala čistě. Zejména krásných slunečných dní je na nich vidět každá nečistota, která přidělává lidem zcela zbytečně vrásky na čele. Přitom právě mytí oken patří mezi domácí práce, které jsou nejméně oblíbené, protože je to jednak fyzicky poměrně náročné, ale i tak trochu magie, aby okna byla opravdu čistá a beze čmouh.

Ještě stále hledáte brigádu v Praze?

Ještě stále hledáte brigádu v Praze?️

Stále častěji se ozývají predikce finančníků, že doba blahobytu na chvíli skončí. Je tak více než vhodné najít si nějakou stabilní brigádu, ať už k mateřské, důchodu nebo studiu. Velmi stabilním odvětvím jsou například úklidové služby, které nabízí úklid domácností, kanceláří a dalších komerčních prostor po celé Praze, ale i dalších velkých městech.