Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy
Zadejte údaje o své platební kartě
Potvrdit

Vsaďte na dárkový poukaz na profesionální úklid!

Úklid je vždy dobrý dárek 😉

Jak to funguje?

1

Zvolte částku

2

Zadejte e-mailovou adresu a/nebo číslo osoby, které je dar určen

3

Plaťte vše online

4

Osoba obdrží jedinečný kód a může jej použít na našich webových stránkách a zaplatit za službu zcela nebo částečně.

5

Dopis a sms obsahují všechny pokyny a mohou v nich být také údaje o odesílateli daru

Neexistuje žádné datum vypršení platnosti propagačního kódu
Vyberte svůj poukaz
Minimální výše objednávky 900 Kč
900 Kč
úklid garsonky nebo chemické čištění pohovky
1200 Kč
úklid dvoupokojového bytu
1500 Kč
úklid třípokojového bytu nebo chemické čištění pohovky a koberců
3000 Kč
úklid čtyřpokojového bytu
Nebo si částku zadejte sami
Rád bych daroval dárek pro CZK

Někdy je problém vymyslet ten správný dárek, protože máte pocit, že vaši blízcí nebo přátelé již mají vše, co si kdy přáli. Možná vás překvapí, že jim můžete udělat radost i poměrně netradiční dárek, a to ve formě dárkového certifikátu na profesionální úklidové služby.

Pro koho je tento dárková poukázka na úklid vhodná?

Samozřejmě, že někoho může napadnout, že dárkový certifikát na profesionální úklidové služby se k některým příležitostem příliš nehodí. Najde se však řada příležitostí, kdy je dárková poukázka na profesionální úklid skvělou volbou.

Nejen nastávající maminky či ty v šestinedělí ocení tuto pomoc

Většina maminek se shoduje, že celá mateřská dovolená je vlastně obdobím, které se může nazývat naopak „honěná“. Zejména pak v posledním trimestru a v šestinedělí pochopitelně maminkám a někdy i tatínkům chybí energie na pořádný úklid. Dárkový certifikát na úklid je tak může velmi potěšit! Navíc tuto poukázku nemusí využít jen na běžný úklid, ale třeba i na umytí oken, které by měly rozhodně těhotné ženy přenechat někomu jinému.

Chcete pomoci rodině či přátelům v rekonvalescenci, s úklidem se jim opět zavděčíte!

Výbornou volbou může být i darování úklidu, pokud se někdo z vašich blízkých zotavuje z náročné nemoci, chirurgického zákroku nebo po úraze. Přeci jen je vhodnější, pokud svou energii využije spíše k uzdravování než k uklízení.

Dárková poukázka potěší i „lenochy“

Dárkový certifikát na profesionální úklid patří i mezi oblíbené vtipné dárky pro muže, a to zejména v případech, kdy muž žije sám, a ještě nemá základní péči o domácnost tak úplně zvládnutou. Mnohé možná ani nepřekvapí, že právě samostatně žijící mladí muži, patří mezi poměrně výraznou část klientely úklidových firem.

Jaké výhody by měl dárkový certifikát na úklid nabízet?

Dárkový certifikát nebo chcete-li dárkový poukaz na úklid by měl nabízet několik možných nominálních hodnot, abyste mohli jeho hodnotu uzpůsobit nejen svým financím, ale hlavně potřebám obdarovaného. Vhodné je volit dárkový poukaz od úklidových firem, které nabízejí nejen možnost telefonického objednání, ale i online rezervační kalendář, kdy na první dobrou víte, který z volných termínu se vám bude hodit. Nezapomeňte pak volit úklidovou společnost, jež nepovažuje ceník za interní tajemství. Jen tak se vyhnete nepříjemnému překvapení s finální cenou úklidu.

Velmi dobré zkušenosti mají lidé s úklidovou firmou CleanWhale, která dárkové poukazy samozřejmě také nabízí. Zákazníci si cení především individuálního přístupu ke každému úklidu, přičemž si zaměstnanci zachovávají maximální profesionalitu a nezapomínají ani na diskrétnost!