Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy

Cena úklidu bytu už dnes u profesionálů není tajemstvím!

Zvolte si frekvenci úklidu v Praze a získejte slevu

Pokud se rozhodnete našich služeb využívat pravidelně, rádi vám poskytneme slevu na úklid domácnosti. Níže zvolte, jak často má u vás náš tým nastoupit, a hned uvidíte konečnou cenu.
-20%
Jednou týdně
-15%
Dvakrát měsíčně
-10%
Jednou měsíčně
Jednorázový úklid

V minulosti patřila v oblasti úklidových služeb k velkým strašákům právě cena úklidu bytu. Nešlo však o její reálnou výši, ale spíše o to, že byla tak nějak tajná a schovaná před zraky zákazníků. Ačkoli se nějaké ty informace daly dohledat, tak jste většinou našly formulace ve stylu hodinová sazba za úklid od…. Naštěstí odpovědné firmy od této politiky upustily a zvolily transparentnost, čehož si zákazníci cení.

Ceník úklidových prací by vždy měl být veřejný a přehledný

Většina lidí dnes hledá úklidové firmy na internetu nebo na základě doporučení známých. Aby předem věděli, s jakou cenou můžete počítat, patří mezi hojně vyhledávané dotazy na internetu ceník úklidových prací. Díky tomu mají předem představu kolik, která služba stojí a mohou být i příjemně překvapeni, že třeba umytí oken není zase až tak drahé.

Hodinová sazba za úklid je výbornou informací zejména pro lidi, kteří již v minulosti úklidové služby využili. Mají totiž představu, kolik toho profesionálové za hodinu stihnou a že toho rozhodně není málo. Zejména nováčci ocení, když je ceník úklidových prací velmi podrobný, získají tak představu, co všechno vlastně platí. Cena úklidu bytu se samozřejmě odvíjí od počtu místností, ale i jeho komplexnosti. Ty nejlepší uklízecí firmy nabízejí přehlednou online kalkulačku ceny úklidu bytu. Zde zadáte vše, co požadujete od umytí nádobí, vynesení odpadků až po umytí oken. Následně dostanete jasnou cenu za zvolené služby.

Potřebujete pravidelný úklid? Tak to ještě ušetříte!

Takovým nepsaným pravidlem u úklidových firem je, že poskytují slevu z ceny jednorázového úklidu, pokud se rozhodnete využívat jejich služby pravidelně. Ušetřit tak můžete i desítky procent, pokud si službu pravidelného úklidu. Většina klientů se pak shoduje, že optimální je využívat profesionální úklid jednou za týden, maximálně jednou za 14 dní. Váš domov pak stále působí uklizeným a pohodovým dojmem.

Úklidová firma CleanWhale nabízí skvělé ceny a nemusí tak dělat kolem ceny za úklid bytu tajnosti. Navíc nabízí i výše zmíněný přehledný online formulář pro objednání úklidu. Díky tomu tak předem víte cenu, kterou za úklid zaplatíte. Domluvit se můžete na přesném termínu úklidu domu, ale i na tom, zda chcete být při úklidu doma nebo se mají pustit do práce, když budete ještě v práci nebo si užívat volna s vašimi blízkými. Zákazníci úklidové firmy CleanWhale oceňují především skutečnost, že jejich zaměstnanci přistupují ke každé zakázce individuálně, diskrétně a s maximální profesionalitou.

Renovation

Cena za úklid po rekonstrukci

Vysoce kvalitní a rychlé dokončení oprav ve vašem bytě
  • Kompletní závěrečný úklid po stavbě nebo opravě
  • Vrátíte se do čistého bytu, kde můžete začít žít
  • Máme stálé ceny
  • Úklid provedeme během jednoho dne
  • Můžete platit kartou nebo v hotovosti
  • Máme profesionální vybavení, potřebné vybavení a zkušený tým
Plocha po rekonstrukci

Plocha po rekonstrukci, m2

39 Kč /m2
Ceny za mytí oken

Ceny za mytí oken

Mytí oken - jedná se o sklo na obou stranách, rám a parapet. Máme pevné ceny a konečnou cenu znáte okamžitě. Za mytí oken můžete platit kartou nebo v hotovosti.
Mytí jednoho okna

Mytí jednoho okna

199 Kč
Úklidíme na balkoně

Úklidíme na balkoně

209 Kč

Poskytujeme slevy pro zaměstnance

Prémiové programy

* Další informace o bonusech získáte od manažerů Vaší společnosti

Pokud se vaše společnost chce stát partnerem a získat bonusy pro zaměstnance, vyplňte níže uvedený formulář a náš manažer vás bude kontaktovat