Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy
Čištění pufu nebo otomanu (1 misto)

Čištění pufu nebo otomanu (1 misto)

Tuto službu máme pro všechny
z 220 Kč

Spolu s kuchyní patří obývací pokoj k nejvíce vytíženým prostorům v každé domácnosti. Středobodem obýváku pak bývá sedačka, která poskytuje pohodlí nejen všem členům domácnosti, ale i případným hostům. Díky tomu se sedačka stává jistou vizitkou hostitele a je tak o ni potřeba náležitě pečovat, a to nejen vysávání, ale i občasným čištěním.

Jak často byste měli čistit sedačku?

Frekvence vhodného čištění sedaček je u každé domácnosti trochu jiná, protože záleží na jejím vytížení, barvě, materiálu, ale i četnosti úklidu. Pokud sedačku aspoň jednou týdně vysáváte od pevných nečistot a zároveň na ní nejíte nebo nespíte stačí sedačku většinou vyčistit jednou až dvakrát do roka.

V případě, že se jedná o rozkládací sedačku, kterou používáte k častému až každodennímu přespávání je vhodné zvolit si frekvenci čistění sedačky aspoň jednou za měsíc. U alergiků pak samozřejmě i častěji, protože stejně jako v matracích v posteli i v sedačce se daří roztočům a zárodkům hub a plísní.

Když se stane nehoda, ať už se jedná o polití nebo umaštění sedačky, je vhodné se pustit do čištění, co nejdříve. Odolné skvrny je pak vhodné přenechat profesionálům, jež si poradí s jejich odstraněním, aniž by poškodili čalounění sedací soupravy.

Kdy se do čištění sedačky raději nepouštět svépomocí?

Nejen v případech, kdy je vaše sedačka silně znečištěna nebo se jedná o odolné nečistoty je vhodné využít profesionální čištění sedaček. To stejné platí i v případě, že má vaše sedačka potah z jemných či na chemické prostředky citlivých materiálů. Jen tak máte jistotu, že se vyhnete vzniku nevzhledných fleků či dalších poškození.Zkuste si vyhledat ověřenou společnost, která se zabývá čištění sedaček třeba na internetu. Když si zadáte dotaz čištění sedaček praha, naleznete stovky výsledků a budete jistě i mile překvapeni mnoha cenami!

Co pro vás může úklidová firma udělat v oblasti čištění sedaček?

Firmy, které se zaměřují na profesionální čištění sedaček vám mohou nabídnout suché i mokré čištění, kde větší popularity dosahuje právě čištění suché. Díky němu je možné sedačku používat prakticky ihned poté co firma dokončí svou práci. Profesionální čištění se provádí speciální chemií a s praktickými profesionálními stroji, které jsou účinné a zároveň šetrné k vláknům.

Pokud potřebuje vaše sedačka vyčistit, můžete vyzkoušet čištění sedaček od úklidové služby CleanWhale. Jejich zaměstnanci se o postarají o to, aby vaše sedačka zase vypadala jako nová a byla tak ozdobou interiéru. Domluvit se můžete na termínu i na tom, zda chcete být při čištění sedačky doma. Úklidová firma CleanWhale přistupuje ke každé zakázce individuálně a s maximální profesionalitou. Vyzkoušet můžete i další jejich služby spojené s úklidem.