Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy

Jsme úklidová firma a naším cílem— je udělat Váš život jednodušší

Najít spolehlivého partnera pro pravidelný i jednorázový úklid za rozumnou cenu může být poměrně náročné. Ideální volba je firma na úklid, která vám předem sdělí přibližnou cenu, umožní si vybrat termín a předloží i nějaké ty reference. To však není vše podle čeho by se měla úklidová firma vybírat.

Podle čeho tedy vybírat úklidovou firmu?

Když si vyhledáte ve vašem prohlížeči heslo „úklidová firma praha“ začne na vás internet přímo chrlit názvy firem, jež se úklidovými službami zabývají. Vhodné je sice věnovat pozornost referencím ve formě recenzí od zákazníků, pokud jsou však uvedeny pouze hvězdičky bez textového hodnocení o samotné firmě vám to příliš neřekne. Vhodné je si tak udělat vlastní průzkum.

Cena služeb úklidové firmy

Profesionální uklízecí firma by měla nabízet nejen komplexní úklid objektů, ale i jednotlivé dílčí úkony, abyste se v jejich ceníku brzy neztratili. Málokde totiž najdete soupis konkrétních činností, které patří k úklidu a nějaké přesnější cenové rozpětí. Spolehlivá úklidová firma by vám tak měla být schopna předložit ceny, ze kterých si uděláte jasnou představu.

Naprosto ideální je, pokud naleznete na webových stránkách úklidové firmy třeba online kalkulačku. V té by neměly chybět kolonky se službami, které byste chtěli využít, jejich cena, a hlavně kalendář volných termínů.

Příliš volný kalendář by měl být varovným prstem

V případě, že má daná úklidová firma téměř prázdný nebo zcela prázdný kalendář, měli byste trochu zpozornět. I když vám prohlížeč ukázal, že u dotazu „úklidová firma praha“ je konkurence neuvěřitelně vysoká, většinou má každá úklidová firma kalendář zaplněný až na týden dopředu.

Jsou vyžadovány vlastní úklidové prostředky či náčiní? Ruce rychle pryč!

Při výběru uklízecí firmy trvejte na tom, že firma použije vlastní náčiní i úklidové prostředky. Všichni profesionálové mají své osvědčené úklidové prostředky, se kterými dosáhnou dokonalých výsledků. Ty však zpravidla nepatří mezi úplně nejlevnější, ale jejich cena by již měla být zahrnuta v ceně úklidu.

Vše výše uvedené, a ještě mnohem více nabízí svým klientům úklidová služba CleanWhale. Jejich zaměstnanci se o postarají o to, aby uklízené prostory zase zářily čistotou. Domluvit se můžete na přesném termínu úklidu i na tom, zda u něj chcete osobně být. V rámci doplňkových služeb si totiž mohou vyzvednout vaše klíče kdekoli po Praze, pokud si raději chcete užívat s rodinou či přáteli. Uklízecí firma CleanWhale přistupuje ke každé zakázce individuálně s maximální profesionalitou.

Pevné a jasné ceny

Pevné a jasné ceny

Okamžitě vidíte konečné náklady na čištění. Všechny ceny za úklid a doplňkové služby jsou zobrazeny na stránce objednávky.
Rychlé a pohodlné objednávání

Rychlé a pohodlné objednávání

Čištění nebo chemické čištění si můžete objednat za jednu minutu. Zadejte počet pokojů a další možnosti, vyberte datum a čas.
Platba kartou nebo v hotovosti

Platba kartou nebo v hotovosti

Spolupráce s právnickými osobami
Zkušený tým

Zkušený tým

Pracujeme od roku 2016. Všichni naši specialisté jsou vybíráni a školeni
Zkušený tým

Dobré nebo bezplatné čištění

Pokud nejste spokojeni s kvalitou úklidu, zajistíme Vám ho zdarma
Zkušený tým

Obchodní podmínky

Vždy pracujeme se smlouvou a všemi potřebnými dokumenty
Zkušený tým

Dochvilnost a odpovědnost

Naši zaměstnanci dorazí včas a jsou zodpovědní za svou práci
Zkušený tým

Objednejte si úklid ve stejný den, doručení klíčů

Můžeme k Vám přijít do 2 hodin po zadání objednávky
Zkušený tým

Dárkové poukazy

Úklid je skvělý dárek. Zaplaťte za poukaz online, doručíme Vám ho do jednoho dne
Zkušený tým

Bonusový program

Máme slevy a bonusové body.
3000 satisfied customers every month

Více než <3000 spokojených zákazníků> každý měsíc

Zadejte svou první objednávku
Zadejte svou první objednávku

Promo kód začíná - 15% sleva na první objednávku