Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy

Cena za úklid kanceláří Praha

Zabýváme se jak pravidelným úklidem kanceláří, tak jednorázovým úklidem. Po výstavbě a opravě připravíme vaši kancelář na práci, umyjeme pouze okna nebo vyčistíme do sucha nábytek a koberec.

Máme jasné a transparentní ceny. Vypracujeme všechny potřebné dokumenty a jednou měsíčně zašleme fakturu. Jsme zodpovědní za kvalitu a dochvilnost, pohotově reagujeme na změny a požadavky.

Pokud jste připraveni objednat pravidelný úklid kanceláře, naši manažeři vám pošlou obchodní nabídku, uděláme harmonogram a uděláme kontrolní seznam vašeho úklidu. Tento proces již nemusíte řídit a trávit čas organizováním úklidu.

Hledám úklid kanceláří praha

Naším cílem je, aby tato služba byla nákladově srovnatelná s platem jednotlivých zaměstnanců vaší společnosti, kteří jsou zodpovědní za čistotu a pořádek. Ale nemusíte platit daně, platit dovolenou, hledat náhradu v případě nemoci − to je naše starost.

Jsme také připraveni poskytnout slevy na běžný úklid pro zaměstnance Vaší kanceláře, abychom pomohli při servisu firemních akcí.

Druhy úklidu v kancelářích

  • Závěrečný úklid kanceláře. Na úklid přijede tým uklízečů s profesionálním vybavením. Takové čištění je nezbytné, pokud jste měli stěhování, firemní akce nebo jste prováděli opravy.
  • Úklid kanceláře po rekonstrukci Kancelář nebo budovu uklidíme po rekonstrukci/výstavbě. Máme zkušenosti s úklidem velkých kancelářských center po uvedení do provozu. Zašleme vám potřebný počet specialistů s veškerým potřebným vybavením.
  • Pravidelný úklid kanceláře Uklízeč přichází každý den nebo několikrát týdně, ráno nebo večer, aby vyčistil a uklidil. Při příchodu zaměstnanců uklízeč umyje podlahy a koupelnu, otře prach, vyhodí odpadky a umyje nádobí, vymění toaletní papír, vyčistí kuchyň.