Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Německo
Berlín
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Německo

Cena úklidu bytu

Pokud se rozhodnete našich služeb využívat pravidelně, rádi vám poskytneme slevu na úklid domácnosti. Níže zvolte, jak často má u vás náš tým nastoupit, a hned uvidíte konečnou cenu.
-20%
Jednou týdně
-15%
Dvakrát měsíčně
-10%
Jednou měsíčně
Jednorázový úklid

Služby úklidových firem jsou oblíbené jak u firem, tak u individuálních klientů, kteří si chtějí zajistit čistý, uklizený prostor. Úklidoví profesionálové si poradí s jakýmkoli nepořádkem, poskytují jak každodenní služby, tak i větší zakázky najednou. Ceník úklidových služeb je samozřejmým kritériem, které zákazníci použijí při výběru nabídky. Na čem to ale závisí, kolik zaplatíme za profesionální služby?

První faktor ovlivňující ceník úklidových služeb: typ nabídky

Prvním kritériem, od kterého se odvíjí cena uklidu bytu, je to co od dané úklidové firmy požadujeme v závislosti na našich potřebách. Nejčastěji jsou v ceníku pro firmy i jednotlivé zákazníky uvedeny služby jako standardní úklid v domech a bytech - služby určené pro soukromé osoby, které si chtějí ulehčit od některých domácích prací. Mezi úkoly prováděné úklidovými společnostmi v této dimenzi práce patří mimo jiné:

  • čištění a vysávání podlah,
  • úklid kuchyně,
  • úklid koupelny,
  • mytí oken, atd.

Nejčastěji úklidové služby tohoto typu zahrnuté v ceníku využívají lidé, kteří mají příliš mnoho povinností spojených s prací nebo péčí o děti. Využití služeb úklidové firmy v tomto případě šetří nejen čas, ale i energii. Tento typ pomoci bude nenahraditelný i v případě starších lidí nebo lidí s omezenou schopností pohybu, kteří nejsou schopni vykonávat všechny domácí povinnosti.

Standardní úklid v kancelářích a firmách – hodinová sazba za úklid je určena firmám, které chtějí zadávat profesionální úklidové služby externí firmě. Typy prostor, které se v takové nabídce obvykle poskytují, jsou:

  • kanceláře,
  • sklady,
  • výrobní haly,
  • obchody, stejně jako další technická zařízení, kde je vyžadována čistota.

Nabídka úklidu v kancelářích a dalších firemních prostorách vyžaduje použití specializované techniky a profesionálních úklidových prostředků a také organizovanou skupinu proškolených zaměstnanců. Pokud takový úkol svěříte specialistům, můžete si být jisti, že práce bude provedena spolehlivě a bezpečně. Ceník úklidových prací si lze prohlédnout na webových stránkách předem.

Cenu ovlivňuje také frekvence služeb

Klienti úklidových služeb si mohou vybrat typ nabídky v závislosti na četnosti návštěv v prostorách klienta, což ovlivňuje i ceny úklidu. Můžete si vybrat jak pravidelné služby společnosti Clean Whale dle svých potřeb opakovaně nebo jednorázové služby po opravách, rekonstrukci, stěhování nebo předprázdninových obdobích. Pravidelné služby často využívají jak firmy, tak jednotliví klienti, kteří chtějí udržovat čistotu a zároveň šetřit energii a čas.