Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy

Cena úklidu bytu

Pokud se rozhodnete našich služeb využívat pravidelně, rádi vám poskytneme slevu na úklid domácnosti. Níže zvolte, jak často má u vás náš tým nastoupit, a hned uvidíte konečnou cenu.
-20%
Jednou týdně
-15%
Dvakrát měsíčně
-10%
Jednou měsíčně
Jednorázový úklid

Ať už potřebujete vyklidit byt, který jste nabyli v rámci pozůstalosti nebo potřebujete vyklidit věci nespolehlivého nájemníka, jedná se o velmi náročnou činnost. Navíc zde nejde jen o vlastní fyzickou námahu, ale i likvidaci těchto věcí, což zabere další čas. Není tak divu, že stále více lidí svěřuje tuto činnost profesionálům. Zájemců by bylo možná ještě více, kdyby některé firmy nechránily své ceníky služeb jako státní tajemství.

Jak najít vhodnou firmu na vyklízení bytů

Upřímně, je zcela pochopitelné, že vás kromě referencí, jež najdete na internetu zajímá cena za služby okolo vyklízení bytů, a hlavně co všechno už je v této ceně zahrnuto. Když si pak do svého internetového vyhledávač zadáte dotaz „vyklízení bytů ceník“ najdete hromadu firem, kde konečná cifra prostře chybí. Případně zde nemáte ani žádné cenové rozpětí, od kterého byste se mohli, alespoň s odhadem ceny odpíchnout.

Pokud si však dáte s hledáním trochu práce, brzy narazíte na některou z úklidových firem, jež se rozhodli pro transparentní cenotvorbu svých služeb. Jen tak má totiž zákazník jistotu, že nebude při fakturaci nepříjemně překvapen.

Cena za vyklízení bytů už dnes nemusí být nehorázně vysoká

Naštěstí pro zákazníky už jsou pryč ty časy, kdy měly úklidové společnosti, jež nabízely i vyklízení bytů plné termíny na několik měsíců dopředu. Dnes si sice také můžete ve vytížených termínech na konci měsíce chvíli počkat, ale i u těch nejlepších úklidových firem se jedná zpravidla o jeden až dva týdny.

Ještě před zahájením prací se tak domluvíte na přesném termínu, kdy vyklizení objektu proběhne a je vám předložen nejen ceník vyklízení bytů, ale i celková částka za službu, kterou vám společnost poskytne. Navíc by vás měla dopředu seznámit s rozsahem svých služeb, tedy zda se počítá i s likvidací odpadu, a to včetně toho nadměrného, jež není možné uložit do běžných popelnic či kontejneru.

Další náležitostí, která jistě ovlivní cenu vyklizení bytu je pak i rozsah doplňkových služeb, jež si přiobjednáte. Může se jednat třeba o vyzvednutí klíčů od objektu či bytu, pokud u vyklízení nechcete být přítomni.v

Při vyhledávání pojmu vyklízení bytů ceník možná narazíte i na úklidovou firmu CleanWhale, která se těší stále větší oblibě zákazníků. Klienti této úklidové společnosti si cení především individuálního přístupu ke každému úklidu. U zaměstnanců si pak zákazníci pochvalují spolehlivost, pečlivost a maximální diskrétnost. Tak je vyzkoušejte! Mimo vyklízení domů a bytů nabízejí i standardní úklid domácnosti, kanceláří a mnoho dalšího.