Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy

Úklid po stavbě nebo rekonstrukci je dřina. Netrapte se a přenechte to na profesionálech!

Ať už jste rekonstruovali jádro, měnili okna či jinak upravovali váš byt či dům, zanechají za sebou tyto stavební práce pořádný nepořádek. I když po sobě lepší stavební firmy suť odstraní, všude ulpívá prach, a to často nejen v místnosti, kde se stavební práce dělali. Úklid pak může působit velmi zdlouhavě a místo, abyste si užívali nově vypadajícího domova, cítíte se spíše frustrovaní. Tak to, ale vůbec být nemusí!

Dnes už není úklidová firma na úklid po stavbě zase tak drahou záležitostí

V minulosti byla cena za úklid bytu po rekonstrukci takovým firemním tajemstvím, které jste na jednotlivých webech prostě nedokázali dohledat a museli jste tak čekat na ortel až po telefonické nebo osobní domluvě. Dnes však můžete spolehlivou úklidovou firmu hledat právě podle tohoto parametru. Právě transparentnost se stala jedním z nejdůležitějších požadavků zákazníků, na který se rozhodli odpovědné firmy reagovat.

Pokud si tedy zkusíte vyhledat heslo „úklid po stavbě cena“ můžete ihned vybírat z řady firem, které udávají aspoň orientační rozpětí za m2. Kromě referencí zákazníků úklidové firmy bude přeci jen cena velmi důležitým parametrem výběru vhodného poskytovatele.

Co by měla položka v ceníku „úklid bytu po rekonstrukci cena“ zahrnovat?

Rozhodně byste se u dané ceny měli dočíst, zda se počítá i s úklidem hrubých nečistot jako je omítka, malta apod., dále pak zda cena zahrnuje i likvidaci odpadu a orientační cenu za m2. Přeci jen dá úklid po stavbě docela zabrat a hodinová sazba není v tomto případě to nejideálnější. Ideální je, pokud vybraná firma umožňuje online kalkulaci orientační ceny. Pokud vyplníte všechny požadované údaje, pak by vám pro úklid po stavbě měla vyjít cena, jen s minimálním rozpětím, maximálně však v desítkách korun za m2.

Nejčastěji si lidé najímají jednorázově firmu na úklid po malování

Abyste se při úklidu nadřeli nemusíte provádět nijak složitou rekonstrukci, vyčerpávající může být i úklid po běžném malování. Přitom obecně nepatří tato služba k nějak drahým. To také vede k nárůstu poptávky po těchto službách. Zkuste zadat požadavek „úklid po malování cena“ a budete jistě příjemně překvapeni, že se za pár korun můžete vyhnout únavě a stresu!

Pokud hledáte úklidovou firmu, jež by váš byt po stavbě či rekonstrukci znovu proměnila v domov, vyzkoušejte CleanWhale! Odborně vyškolení zaměstnanci si poradí s každou nečistotou, a to nejen díky zkušenostem, ale i profesionální úklidové chemii a technice. Do uklizeného domova se tak můžete velice rychle! Nebojte se a přizvěte si k jakémukoli úklidu nad vaše síly profesionály z CleanWhale, ke každé zakázce přistupují individuálně a zároveň s maximální profesionalitou!