Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Německo
Berlín
Slovensko
Bratislava
+420 910 922 400
Call center working hours: pondělí až sobota, 8:00 to 18:00. After 18:00, you can write to us via messengers
Darovat úklid Darovat úklid
Call center working hours: pondělí až sobota, 8:00 to 18:00. After 18:00, you can write to us via messengers
Call center working hours: pondělí až sobota, 8:00 to 18:00. After 18:00, you can write to us via messengers
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Německo
Slovensko

Úklid po stavbě nebo rekonstrukci je dřina. Netrapte se a přenechte to na profesionálech!

Ať už jste rekonstruovali jádro, měnili okna či jinak upravovali váš byt či dům, zanechají za sebou tyto stavební práce pořádný nepořádek. I když po sobě lepší stavební firmy suť odstraní, všude ulpívá prach, a to často nejen v místnosti, kde se stavební práce dělali. Úklid pak může působit velmi zdlouhavě a místo, abyste si užívali nově vypadajícího domova, cítíte se spíše frustrovaní. Tak to, ale vůbec být nemusí!

Dnes už není úklidová firma na úklid po stavbě zase tak drahou záležitostí

V minulosti byla cena za úklid bytu po rekonstrukci takovým firemním tajemstvím, které jste na jednotlivých webech prostě nedokázali dohledat a museli jste tak čekat na ortel až po telefonické nebo osobní domluvě. Dnes však můžete spolehlivou úklidovou firmu hledat právě podle tohoto parametru. Právě transparentnost se stala jedním z nejdůležitějších požadavků zákazníků, na který se rozhodli odpovědné firmy reagovat.

Pokud si tedy zkusíte vyhledat heslo „úklid po stavbě cena“ můžete ihned vybírat z řady firem, které udávají aspoň orientační rozpětí za m2. Kromě referencí zákazníků úklidové firmy bude přeci jen cena velmi důležitým parametrem výběru vhodného poskytovatele.

Co by měla položka v ceníku „úklid bytu po rekonstrukci cena“ zahrnovat?

Rozhodně byste se u dané ceny měli dočíst, zda se počítá i s úklidem hrubých nečistot jako je omítka, malta apod., dále pak zda cena zahrnuje i likvidaci odpadu a orientační cenu za m2. Přeci jen dá úklid po stavbě docela zabrat a hodinová sazba není v tomto případě to nejideálnější. Ideální je, pokud vybraná firma umožňuje online kalkulaci orientační ceny. Pokud vyplníte všechny požadované údaje, pak by vám pro úklid po stavbě měla vyjít cena, jen s minimálním rozpětím, maximálně však v desítkách korun za m2.

Nejčastěji si lidé najímají jednorázově firmu na úklid po malování

Abyste se při úklidu nadřeli nemusíte provádět nijak složitou rekonstrukci, vyčerpávající může být i úklid po běžném malování. Přitom obecně nepatří tato služba k nějak drahým. To také vede k nárůstu poptávky po těchto službách. Zkuste zadat požadavek „úklid po malování cena“ a budete jistě příjemně překvapeni, že se za pár korun můžete vyhnout únavě a stresu!

Pokud hledáte úklidovou firmu, jež by váš byt po stavbě či rekonstrukci znovu proměnila v domov, vyzkoušejte CleanWhale! Odborně vyškolení zaměstnanci si poradí s každou nečistotou, a to nejen díky zkušenostem, ale i profesionální úklidové chemii a technice. Do uklizeného domova se tak můžete velice rychle! Nebojte se a přizvěte si k jakémukoli úklidu nad vaše síly profesionály z CleanWhale, ke každé zakázce přistupují individuálně a zároveň s maximální profesionalitou!