Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy
Čištění rohové sedací soupravy (4 místa)

Čištění rohové sedací soupravy (4 místa)

Tuto službu máme pro všechny
z 920 Kč
Čištění rohové sedací soupravy (4 místa)

Gauče a pohovky patří mezi velmi oblíbené kousky nábytku, a to jak v domácnostech, tak v komerčních prostorech či kancelářích. Ač si dáváte sebevětší pozor, abyste pohovku nezašpinili, nehody se prostě stávají. S řadou nečistot si jistě poradíte svépomocí, ale jiné dají hodně zabrat, než se vám je podaří odstranit. Přinášíme pár tipů, se kterými by to mělo jít snadněji.

Vždy nejprve gauč, pohovku či sedačku vysajte

Než se pustíte do suchého či mokrého čištění pohovek, je nutné, abyste pohovku důkladně vysály a odstranili tak prach, různá smítka či chlupy. Při vysávání byste neměli používat silný vysavač, který by látku příliš natahoval, protože byste tak mohli nenávratně poškodit jednotlivá vlákna potahu. Vhodné je tedy vysávat pohovku či gauč vysavačem s regulovatelným výkonem, který navíc disponuje speciálním nástavcem na čalounění.

Zvolte vhodné čistící prostředky

Ať už se rozhodnete pro suché či mokré čištění gauče, dejte si pozor na volbu správného čistícího prostředku. Některé potahové materiály mohou být citlivé a barvy by mohly vyblednout po čištění nevhodným prostředkem vyblednout. Pozor je nutné si také dát na případné ředění, v případě, že použijete příliš silný koncentrát může dojít na různých místech k odbarvení sedačky. Je tedy zřejmé, že na čištění gauče se musíte předem pořádně připravit.

Nejpopulárnějším způsobem čištění pohovek a gaučů je v současné době suché čištění, protože můžete začít nábytek používat prakticky hned po dokončení práce. Abyste vyčistili gauč nebo pohovku opravdu důkladně je k tomu však potřeba vhodný čistící stroj. Náklady na jeho pořízení a na speciální chemii přitom nejsou zrovna zanedbatelné.

Než aplikujete čistící prostředek na pohovku, vyzkoušejte si jej aplikovat na malé místo, které není vidět. Předem si tak ověříte, jak bude fungovat, čímž můžete předejít případnému poškození.

Ušetřete čas i peníze a přizvěte si na pomoc profesionály!

Pokud se vám nedaří dosáhnout optimálních výsledků při čištění svépomocí s volně prodejnými čistícími prostředky, nevěste hlavu! Poohlédněte se po profesionální čištění gauče! V současné době najdete opravdu mnoho firem, které se zabývají čištěním pohovek, gaučů sedaček a jiného čalouněného nábytku. Projděte si tedy jejich nabídky online z tepla vašeho domova a jistě si vyberte!

Potřebujete vyčistit gauč nebo pohovku? Vyzkoušejte čištění pohovek a gaučů od úklidové služby CleanWhale. Jejich zaměstnanci se o postarají o to, aby vaše pohovka zase vypadala jako nová a byla tak ozdobou interiéru. Zákazníci společnosti CleanWhale si cení transparentní cenotvorby, ale hlavně toho, že firma přistupuje ke každé zakázce individuálně a s maximální profesionalitou. Vyzkoušet můžete i další jejich služby spojené s úklidem.