Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy
Čištění matrací ( Jednolůžko z jedné strany )

Čištění matrací ( Jednolůžko z jedné strany )

Tuto službu máme pro všechny
z 440 Kč
Čištění matrací ( Jednolůžko z jedné strany )

V posteli byste měli za život strávit asi třetinu, proto je důležité, aby vám matrace nejen seděla z ohledu na tvrdost a materiál, ale aby neskrývala žádná zdravotní nebezpečí. V populaci dnes patří alergie na roztoče mezi poměrně rozšířené, a právě těm se v matracích daří opravdu dobře. Vhodné je tedy čas od času věnovat dostatečnou pozornost čištění matrací.

Čištění matrací nemusí být složité, stačí vědět jak na to!

Při čištění matrací byste měli nejprve odstranit pevné nečistoty ve formě prachu, drobků či žmolků od prostěradla. To byste měli provést oboustranně, a to za pomoci výkonného vysavače, nejlépe s nástavcem na čalounění.

Následně je potřeba matrace vyčistit. V mnoha případech dnes již mají matrace snímatelný povlak, který je možné vyprat v automatické pračce. To je samozřejmě užitečné, ale vlastní jádro matrace tak nevyčistíte.Neměli byste zapomenout ani na toppery, tedy vrchní matrace. Na rozdíl od chráničů matrací nejdou zpravidla vyprat v pračce a je tak vhodné je vyčistit stejně jako vlastní matrace.

Abyste zbavili matrace, co největšího množství zdraví škodlivých roztočů a dalších nečistot, je nutné sáhnout po speciální chemii a čistících strojích. S nimi to pak jde hravě. Na matrace stačí nanést čistící prostředek, nechat jej působit a následně vysát. Bohužel tyto prostředky i čistící stroje mají poměrně vysokou pořizovací cenu.

Ušetřete čas i peníze a spolehněte se na profesionály

Nechce se vám nakupovat vhodná chemie a zkoušet různé značky, která bude nejúčinnější? Nemáte prostor na skladování vhodného stroje na čistění matrací? Zkuste využít profesionální služby úklidové společnosti. Stačí si zadat dotaz „čištění matrací praha“ do vašeho internetového vyhledávače a hned uvidíte, jak velké množství společností tuto službu poskytuje.

Profesionálové si poradí s čištěním matrací rychle a k dispozici mají vše potřebné, takže můžete tyto starosti hodit za hlavu. Navíc tyto služby poskytují za velmi příznivou cenu, díky čemuž ušetříte nejen drahocenný čas, ale ve výsledku i peníze. Stačí když najdete úklidové služby, které cenu čistění matrací v Praze nepovažují za státní tajemství. Tuto položku u těch nejlepších totiž najdete již v základním ceníku.

Jak často by se měli matrace čistit?

Samozřejmě, že čistit matrace hloubkově nemusíte při každé výměně povlečení, nicméně by mělo být čištění pravidelné. Vhodné je čistit matrace u alergiků aspoň jednou měsíčně, v ostatních domácnostech pak třeba jednou za dva měsíce.

Mezi jedničky v čištění matrací v Praze patří úklidová firma CleanWhale! Vyzkoušejte jejich služby a usínejte zase ve voňavé posteli. Domluvit se můžete na přesném termínu i na tom, zda chcete být při čištění matrací doma nebo se mají zaměstnanci pustit do práce, když si budete užívat svůj volný čas s rodinou či přáteli. Úklidová firma CleanWhale přistupuje ke každé zakázce individuálně a s maximální profesionalitou. Vyzkoušet můžete i další jejich služby spojené s úklidem domácnosti či komerčních prostor!