Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Německo
Berlín
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Německo
Mytí oken

Mytí oken

Tuto službu máme pro všechny
z 144.00 Kč
Mytí oken

Mytí oken je sklo na obou stranách, rám, parapet. Máme pevné ceny a konečnou cenu okamžitě znáte. Mytí oken můžete zaplatit kartou nebo v hotovosti.

Máme pohodlnou objednávku, odborníka si můžete objednat za pouhých 30 sekund -- je třeba zadat počet oken a vaše kontaktní údaje. Náš personál má vše, co potřebujete k mytí oken, včetně zasklení na lodžiích.

Používáme speciální čisticí prostředky, ubrousky z mikrovlákna a teleskopické trysky pro těžko přístupné části okna. Myjeme i ta okna, která se neotevírají.

Počítáme okna podle křídel. Například dvě křídla, která nejsou v podlaze, jsou jedno okno, jedna část v podlaze je také jedno okno. Zde se můžete vizuálně podívat a přečíst si o počítání oken.

Pokud neznáte přesný počet oken, nezáleží na tom. Naši zaměstnanci to udělají na místě a okamžitě pojmenují cenu. Je to fixní pro jedno okno a je vždy k dispozici na webu.

Čištění oken lze objednat jak samostatně, tak společně s čištěním bytu. Kromě obvyklého mytí oken se zabýváme mytím oken po opravě.

Mytí oken Praha 7 Mytí oken Praha 4 Mytí oken Praha 10 Mytí oken Praha 11 Mytí oken Praha 5 Mytí oken Praha 6 Mytí oken Praha 8 Mytí oken Praha 9