Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy

Chcete si pořádně vyčistit koberce, ale nemáte potřebné vybavení? Zkuste půjčovnu nebo si rovnou najměte profesionály!

Koberce patří k evergreenům v oblasti podlahových krytin, a to nejen v domácnostech, ale i řadě komerčních prostor. Není se čemu divit, nabízí totiž nejen velmi krásné designové zpracování, ale i skvělé užitné vlastnosti. Patří mezi ně akustická a tepelněizolační funkce, dodávají každému došlapu měkkost a při správné péči mohou vydržet mnoho let. Trochu náročnější to však může být s jejich údržbou, zejména pokud je potřebujete vyčistit.

Údržba koberců není se správnou přípravou žádná věda

K pravidelné údržbě koberců patří bezesporu jejich vysávání, které byste neměli podcenit. Často totiž za ztrátu jejich nového vzhledu mohou drobné nečistoty, které jste postupně zašlapali až hluboko do jeho struktury. Podle zátěže, které je koberec vystaven byste tak měli volit mezi každodenním či týdenním vysáváním. Aby bylo potřeba koberec vyčistit nemusí dojít přímo k nehodě, ale po čase se výrazněji znečistí i když se o něj budete starat. Pouštět se do čištění bez řádné přípravy je však předem prohraný boj. Kromě vhodné chemie na čištění koberců to totiž bude chtít i ten správný stroj, který většina lidí nemá schovaný v kumbálu. Na řadu tak přichází půjčovna strojů na čištění koberců.

Najmout si můžete i profesionály a vše pak máte v ceně!

Další možností, kterou máte je pak samozřejmě obrátit se na úklidové služby, kde patří čištění koberců mezi standardní služby. Když byste hledali vhodnou půjčovnu strojů na čištění koberců, kde byste si jej museli vyzvednout a vrátit, navíc zaplatili nemalé peníze za jeho půjčení, a ještě přičetli náklady na čistící prostředky, vyjde vás často úklidová firma levněji a máte to bez práce!

Obrátit se můžete třeba na úklidovou firmu CleanWhale, která nabízí čištění koberců mezi svými základními službami a s celkovou cenou vás seznámí již při objednávání služby. Zákazníci této společnosti oceňují především individuální přístup společnosti ke každému úklidu, ale i profesionalitu, diskrétnost a pečlivost jejich zaměstnanců.