Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy

Netrapte se s jarním úklidem! Profesionálové jej udělají za vás!

I pravidelný úklid domácnosti umí dát pořádně zabrat, hlavně pokud máte fyzicky náročné nebo stresující zaměstnaní. Není tak divu, že se do něj spousta lidí prostě nedokáže donutit a odkládá jej stále na další a další víkend. Pokud si na jarní úklid netroufáte, můžete si na tento větší jednorázový úklid pozvat profesionální úklidovou firmu!

Co všechno si můžete u úklidových firem objednat?

Do základního úklidu u většiny uklízecích firem patří úklid podlahy (vytření, vysátí dle podlahové krytiny), utření prachu na volných plochách do určité výšky, otření parapetů, madel, vysátí prachu z čalounění, vynesení odpadkových košů, úklid pokojů, chodby, kuchyně a koupelny s toaletou.

V případě jarního úklidu je vhodné si doobjednat konkrétní služby jako je třeba mytí oken, umytí kompletně všech skříněk v kuchyni, umytí trouby, mikrovlnky, čištění koberců, čalounění nebo matrací. Výběr těchto služeb je čistě na vás, sami přece víte nejlépe, co je ve vaší domácnosti potřeba nejvíce. Profesionálové si umí poradit prakticky se vším.

Jak si objednat jarní úklid?

Abyste měli jistotu, že úklid proběhne v termínu, který vám nejvíce vyhovuje, je vhodné si tento termín u úklidové společnosti zajednat, co nejdříve. Zejména na jaře se totiž může stát, že termíny budou předem rozebrané. U těch nejlepších úklidových společností naleznete online objednávkové kalendáře, kde upřesníte, o jaké služby máte zájem a zároveň po těchto krocích získáte nejen cenu za úklid, ale i jeho časovou náročnost. Díky tomu si můžete ještě lépe naplánovat nejen svůj rozpočet, ale i svůj čas. Zkuste si tedy zadat do vašeho vyhledávače dotaz na jarní úklid a vaši lokalitu například „jarní úklid praha 6“ a uvidíte, které společnosti jej ve vaší blízkosti nabízejí.

Když bude firma provádět úklid vašeho domu nebo bytu, ani nemusíte být doma, stačí si předem objednat službu vyzvednutí klíčů. Pracovník si tak pro klíče zajede na vámi předem udanou adresu a následně je vám sem i může přivézt. Vy tak můžete v práci dohánět resty nebo si vyrazit na skleničku s přáteli.

Mezi špičku v oboru patří úklidová firma CleanWhale, kterou si zákazníci chválí za její spolehlivost, individuální přístup ke každému úklidu a diskrétnost. Zkuste si najmout úklidovou firmu CleanWhale nejen na jednorázový úklid, ale klidně i na pravidelné intervaly. Získáte tak věrnostní slevu a můžete ušetřit i desítky procent! Kromě úklidu bytu, domu, kanceláří či společných prostor nabízí i kompletní vyklízení domů a bytů. Přesvědčte se sami, jak komplexní služby společnost CleanWhale nabízí!