Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy

Dárková poukázka na úklid potěší každého

Kdybyste se kohokoliv zeptali, co by si přál nejvíce na světě, ale nikdy to nedostane, odpověděl by pravděpodobně čas. Pravdou ale je, že ani tohle přání může být jeho blízkým okolím snadno vyslyšeno. Čím často lidé zbytečně ztrácí čas? Přece úklidem! Nejen ženy by vám mohly vypočítat kolik hodin týdně nebo dokonce denně tráví s hadrem v ruce. Proč jim tedy od těchto povinností nepomoci a nedopřát jim několik hodin volna navíc? Stačí jedna dárková poukázka zaručující pár hodin úklidu od kvalitní agentury.

Pro koho se úklid domácnosti hodí?

Tento dárek ocení především ženy mající na starosti celou domácnost samy. Radost ale jistě udělá i mužům, kteří tak mohou získat navíc čas se svými manželkami, nebo dětem, jejichž maminka si s nimi bude moci déle hrát. Zkrátka dárkový certifikát na úklid může v konečném důsledku udělat radost úplně celé rodině.

Jak vybrat správnou úklidovou agenturu?

Pokud doposud nemáte zkušenosti s úklidovou agenturou a budete vybírat poprvé, buďte pečliví. Mohlo by být nepříjemné darovat úklid nedotažený a zbrklý. A podle čeho se tedy rozhodovat? V prvé řadě by měla být už dopředu jasná domluva ohledně ceny. 

Například agentura Cleanwhale nabízí možnost spočítat si přesnou cenu přímo na jejich webových stránkách. Krom běžného úklidu i poukazy nabízí v předem definované hodnotě, a tedy i rozsahu služeb. Základní poukázky jsou na úklid garsonky, dvoupokojového, třípokojového nebo čtyřpokojového bytu. 

Jaký typ úklidu darovat?

Mnohým se zdá úklid bytu příliš osobní, a tak trochu zásah do soukromí. Možná proto zkuste objednat nějakou konkrétnější službu, jako je třeba mytí oken, čištění koberců a sedaček nebo kompletní úklid kuchyně. Tyto specifické služby jsou pro mnohé zákazníky na poprvé přijatelnější než kompletní úklid bytu. Nicméně často se pak stane, že si službu oblíbí a příště už přijede agentura uklízet celý byt včetně koupelny, chodby i kuchyně.

Ale i obyčejné mytí oken může být napoprvé velkou pomocí. Služba zpravidla zahrnuje práci, okenní plochy, okenní rámy i přípravky na mytí oken. Důležité je ovšem firmě dopředu dobře vydefinovat množství oken a jejich přibližnou velikost, aby bylo možné spočítat cenu. Například na webu úklidové agentury Cleanwhale najdete velmi přesný popis, jak celou plochu počítají.

Jak úklid probíhá?

Samotný úklid je pak velmi efektivní a může být také diskrétní. Mnoho agentur nabízí možnost vyzvednutí klíčů dopředu na jiné adrese a navrácení na dané místo opět po ukončení úklidu. Spoustu agentur nabízí také úklid kdykoliv v průběhu dne, a navíc i o víkendu. 

Potřebuje-li zákazník úklid co nejrychleji a jeho prostory to dovolují, může agentura poslat na úklid i více uklízečů. Ti by měli dorazit s veškerým vlastním vybavením, ať už jde o samotné mycí prostředky nebo používané profesionální spotřebiče, jako je třeba vysavač.

Tip na závěr

Pokud vaši blízcí rekonstruují dům či byt, v závěrečné fázi jsou již velmi psychicky a fyzicky unavení. Jestli by se jim někdy hodilo dostat dárkový poukaz na úklid, je to právě teď. A co takový krásný svatební dar formou úklidu na rok dopředu?