Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy

Paní na úklid vs. komplexní úklidové služby. Kdy se, co vyplatí?

V posledních letech jsou stále populárnější paní na úklid, které se v zahraničí běžně označují jako hospodyně. Naproti tomu roste na trhu nabídka komplexních úklidových služeb, které počítají i s pravidelnými úklidy domácností. Jaký je rozdíl mezi těmito službami? Která z těchto služeb je vhodnější pro vás?

Co přesně od profi úklidu očekáváte?

Najděte si chvilku času a zamyslete se, co přesně od úklidu očekáváte. Udělejte si nejen soupis činností, o které máte zájem, ale i jak často byste chtěli těchto služeb využívat. To vše ovlivní cenu těchto služeb, ale i skutečnost, co je pro vás vhodnější.

V případě, že máte zájem o celkový úklid domu nebo bytu, tak je rozhodujícím aspektem, právě jeho frekvence. U úklidových firem si můžete předem určit, jak často chcete, aby byl úklid prováděn. Odvíjí se od toho i cena těchto služeb. V případě, že si zvolíte pravidelný úklid jednou týdně, můžete ušetřit i desítky procent.

U paní na úklid, které pracují sami na sebe, můžete také dosáhnout zajímavé ceny, ale i tak může být o něco vyšší. Zkuste si zadat do vyhledávače dotaz paní na úklid cena a uvidíte, že rozpětí je poměrně velké a většinou se na konečné ceně domluvíte na místě. Pokud nechcete žádné smlouvání o ceně služeb, vyplatí se jistě úklidové firmy s pevně stanoveným ceníkem.

Co o dovolené nebo případné nemoci paní na úklid?

Samozřejmě, že i paní na úklid si bude chtít vzít nějakou tu dovolenou nebo může onemocnět, v těchto případech pak za ni většinou budete muset zaskočit vy. U úklidových firem vždy dostanete patřičnou náhradu, jež dodrží domluvený termín úklidu. Nemusíte si tak na poslední chvíli upravovat program, abyste mohli sami uklidit.

Chcete jistotu, že si domů pouštíte spolehlivou osobu? Pak volte úklidové firmy!

Mnozí si jistě uvědomují rizika, když si někoho cizího pustíte do domu. Zvýšenou popularitu úklidových služeb či paní na úklid v oblasti Prahy dokazuje i četnost inzerce „hledám paní na úklid praha či hledam pani na uklid praha. Toho pak mohou bohužel zneužít i podvodníci.

Většinu rizik minimalizujete, pokud si zvolíte na úklid profesionály z úklidové firmy. Vyhnete se tak i dlouhému obvolávání referencí, což dělá výběr velmi náročným. Profesionální firmy se totiž za své zaměstnance zaručí a jejich pojištění pokryje i případnou škodu, kdyby se stala nehoda.

Paní na úklid vs. komplexní úklidové služby

Pokud potřebujete pravidelný úklid domácnosti, zkuste se obrátit na společnost CleanWhale! Nabízí jak pravidelné úklidy v domácnostech, tak i ty jednorázové a rozsáhlé doplňkové služby. Navíc jsou všichni jejich zaměstnanci ověřeni a za kvalitu jejich práce a profesionalitu si CleanWhale ručí. Zákazníci společnosti oceňují nejen spolehlivost této úklidové firmy, ale i její diskrétnost a individuální přístup.