Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy

Pohodová brigáda Praha? Úklid

Najít v Praze pohodovou brigádu, kterou si budete moci plánovat přesně podle svých časových možností, není vůbec snadné. Pokud jste studenti, rodiče malých dětí či se staráte o blízkou osobu, je často téměř nemožné najít vhodný přivýdělek. Přitom rozhodnete-li se pro práci uklízečky či uklízeče, čeká na vás opravdová volnost. Časy a místa úklidu si vybíráte vy sami, nikdy vám na záda nedýchá nepříjemný šéf, a ještě můžete v průběhu úklidu poslouchat podcasty či oblíbenou hudbu.

Jak začít s prací uklízeče?

Pokud si nechcete dělat starosti se sháněním zákazníků, administrativou či pořizováním veškerých potřebných mycích prostředků a nástrojů, nechte se raději zaměstnat v profesionální uklízecí agentuře, která vám může nabídnout perfektní zázemí a pravidelné vyplácení peněz.

Jestli si nejste jisti, zda se na práci hodíte, zkuste si domluvit setkání přímo v některá agentuře. S velkou pravděpodobností vás ale rádi přijmou, i když nemáte vyloženě bohaté zkušenosti s profesionálním úklidem. Firmy jsou připraveny, že své nové zaměstnance nejprve pečlivě zaškolí a seznámí se svým systémem práce. Samozřejmě vás poté také vybaví stejnokrojem a čistícími prostředky.

Flexibilita s Cleanwhale

Dobrým zaměstnavatelem v této oblasti je rozhodně uklízecí agentura Cleanwhale, která nabízí zázemí velké firmy s četnými zkušenostmi. K týmu se přidáte snadno po krátkém školení a podrobné instruktáži. Poté hned dostanete přístup do systému s objednávkami a můžete si sami volit ty, která vám finančně, časově i místně vyhovují.

Jednou týdně se pak dostavíte do kanceláře administrativy, abyste vyřešili veškeré potřebné papírování a nechali si vyplatit mzdu. Častěji do kanceláří rozhodně nemusíte, v běžné uklízecí dny docházíte přímo na dané místa úklidů.

Výhody práce uklízeče

Flexibilitu jsme už zmínili několikrát, ale je to rozhodně největší bonus této práce. Nicméně ani tím výhody nekončí. Většina uklízečů si pochvaluje zejména absenci stresových situací a tlaku z vedení firmy. Při úklidu vám za zády nestojí rozlícený šéf a nekontroluje každý váš krok. Naopak velmi často dostanete jen klíče od bytu a můžete se v klidu vrhnout do jednotlivých činností přesně podle svého systému a tempa. Předpokládá se ale, že vám bude záležet na konečném výsledku a dojmu na zákazníka.

Můžete pracovat jen tak v klidném a tichém prostředí, ale klidně se můžete s vervou vrhnout nejen do mytí oken, ale i do sebevzdělávání. Nikomu nebude vadit, že ve sluchátcích posloucháte různé podcasty, jazykové lekce či jen zajímavé rozhovory a oblíbenou hudbu.  

Nemusíte se sami o nic starat, jen přijdete, uklízíte a po odchodu máte hlavu naprosto čistou. Valná většina agentur pro vás zajistí veškeré potřebné vybavení, jako je uniforma, čistící prostředky nebo třeba specializované vysavače a štafle. Navíc za vás vyřeší veškerou komunikaci s klienty a zajistí všechny další potřebné věci.

Práce v úklidové firmě může být možná jistým způsobem náročná, ale zaručuje vám notnou dávku svobody, klidu a stabilní příjem.