Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy
Plocha po rekonstrukci

Plocha po rekonstrukci

Tuto službu máme pro všechny
z 28 Kč /m2
Plocha po rekonstrukci

Ať už se jednalo o výstavbu nového objektu nebo rekonstrukci, následný úklid bývá opravdu velmi náročný, a to nejen v případě, kdy po sobě stavební firma nechala na místě i suť a hrubé nečistoty včetně znečištění od omítky či malty. I když jste se navíc jistě snažili místnost vyklidit a odstěhovat nábytek do dalších pokojů, ten prach si prostě našel cestičku a dostal se všude. Místo toho, abyste se s úklidem trápili několik dní, zkuste jej svěřit profesionálům, kteří si s ním hravě poradí.

Úklid po stavebních pracích nemusí být drahý

Spousta lidí se snaží zvládnout úklid po stavebních pracích svépomocí, zapomínají však na skutečnost, že minimálně za přistavení velkoobjemového kontejneru, jeho pronájem a následné uložení odpadu budou muset zaplatit nemalé částky. Přitom řada úklidových firem má tyto služby nasmlouvané za velmi rozumné ceny a vy se tak můžete vyhnout složitému obvolávání společností, které likvidaci těchto odpadů zprostředkovávají.

Kolik tedy stojí úklid po stavebních pracích?

Když si do svého vyhledávače zadáte výraz „úklid po stavebních pracích cena“ jistě narazíte na spousty firem, jež se rozhodly na své ceny dát informační embargo. I když by tyto ceny byly jen orientační, protože někde bude potřeba již výše zmíněný kontejner a jinde se jedná o drobnější úklidové práce, prostě vám ani její rozmezí nesdělí.

Naštěstí je tu dnes již řada spolehlivých uklízecích firem, které si zvolily cestu transparentního jednání a ty vám sdělí aspoň přibližnou cenu ještě před domlouváním podrobností. Vy tak předem máte představu na co se máte připravit.

Co zahrnuje úklid po stavebních pracích?

Nejprve jsou uklizeny vlastní zbytky stavebních materiálů a další hrubé nečistoty, teprve pak přichází na řadu úklid prachu. Zároveň by v tuto chvíli měla být věnována maximální pozornost mytí oken, parapetů, dveří a zárubní, ale i kování. Kromě prachu i v této fázi úklidu najdete další zbytky stavebních materiálů, barev či jiné chemie. Následně jsou pak od drobnějšího prachu očištěny všechny plochy, počínaje podlahou až po případný nábytek, nezapomíná se samozřejmě, ani na vyluxování čalounění.v

Hledáte firmu, která zvládne úklid bytu po stavebních pracích jako když mávnete kouzelnou hůlkou? Tak vyzkoušejte úklidovou službu CleanWhale. Její zákazníci si cení především maximální profesionality, a to ať už se jedná o úklid bytu, komerčních či veřejných prostor! Ke každému úklidu totiž přistupují jejich zaměstnanci s maximální individualitou, jež umí hravě spojit s profesionálním a spolehlivým přístupem Vyzkoušet můžete i další úklidové služby z jejich široké nabídky, jistě budete spokojeni!