Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy

Nejen na jaře a před Vánoci přichází generální úklid domácnosti!

I když se snažíte uklízet pravidelně a sebesvědomitěji, jednou za čas je každá domácnost, ale i komerční prostor zralý na pořádný generální úklid, kdy projdete a přeberete prostě všechno. Nejen že to zabere mnoho času, ale i stojí vás to i hromadu energie, přitom vám pořád chybí energie a čas na to, co je v životě opravdu důležité. Není tak na čase nechat generální úklid na někoho jiného? Třeba profesionální úklidové služby?

Co můžete od generálního úklidu u profesionálů očekávat?

Na rozdíl od standardního úklidu, který zahrnuje úklid prachu na volných plochách většinou do výšky 1,75 m, úklidu podlah, vysátí čalounění a vynesení odpadků, zahrnuje generální úklid mnohem více.

Generální úklid domácnosti od většiny úklidových služeb zahrnuje kromě standardu i čištění matrací, gauče a koberců, mytí oken, ale hlavně i úklid skříněk v kuchyni či koupelně. Mnohdy může obsahovat i čištění trouby či mikrovlnky a řadu dalších drobností, které ve finále zabírají mnoho času.

Jak si objednat generální úklid?

V současné digitální éře je samozřejmě nejjednodušší cestou objednat si generální úklid domácnosti nebo komerčních prostor online. Ty nejlepší úklidové firmy totiž mají na svých webech dostupné online formuláře, kam zadáte, co vše od úklidu očekáváte a rovnou si můžete zvolit termín. Ihned se vám ukáže cena za poptávané služby a vy tak předem víte, kolik za daný úklid zaplatíte. Zaplatit za objednávku pak můžete online platební kartou, jak jste zvyklí z jiných obchodů.

Generální úklid domácnosti

V případě, že budete s úklidovou společností spokojeni, zkuste se poptat i na ceny pravidelného úklidu. V případě, že se jedná o opakované či pravidelné úklidy můžete dostat i velmi zajímavou slevu, se kterou můžete ušetřit i tisíce korun na těch nejnákladnějších službách.

Jak si vybrat společnost na generální úklid?

Uklízecí firmu na úklid byste si měli vybrat podle referencí jejich zákazníků, transparentních cen, ale i rozsahu poskytovaných služeb. I když některé služby nebudete využívat pravidelně je jistě vhodné si zvolit společnost, u které si můžete něco navíc kdykoli doobjednat.

Vyzkoušet si nejen na generální úklid domácnosti můžete třeba úklidovou firmu CleanWhale, která se pyšní skvělými zákaznickými referencemi. Klienti této společnosti si cení především profesionality a individuálního přístupu ke každému úklidu. Zaručena pak je diskrétnost, kterou oceníte třeba při vyklízení domů a bytů. Navíc jejich služby můžete formou dárkového poukazu i darovat těm, kteří je ve vašem okolí nejvíce potřebují.