Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy

Další úklidové služby

Každý ví, že si může objednat mytí oken, čištění podlah nebo třeba chemické čištění čalouněného nábytku. Tímto výčtem ale služby úklidových firem zdaleka nekončí. Pojďme se podívat na to, co všechno úklidová služba může u vás doma zvládnout a jak to probíhá.

Základní úklidové služby Praha

Mezi typické služby patří standartní úklid domácností jakékoliv velikosti, kompletní mytí oken, úklid kanceláří nebo třeba úklid kuchyně. Mezi ty méně poptávané služby může patřit například úklid po renovacích a rekonstrukcích nebo třeba stěhování. Tyto služby jsou většinou lidé zvyklí objednávat pravidelně a není pro ně nic nového. 

Hloubkové čištění kuchyňských prostor

Jako doplněk k běžnému úklidu si můžete objednat ještě spoustu nadstandartních služeb. Mnohé z nich se týkají především kuchyňské linky a spotřebičů. Uklízecí agentury poměrně často nabízí kompletní vyčištění digestoří trouby nebo mikrovlnné trouby. Ve všech těchto třech případech jsou to skvěle investované peníze, protože agentury často ví mnohem lépe jak na masnou a zapečenou špínu. Oblíbené je také čištění lednice či kompletní úklid v kuchyňských skříňkách. Všechny tyto služby se většinou platí zvlášť a objednejte si je předem, aby na ně měl uklízeč dost času. 

Čalounění nemusí být jen sedačka

Pod speciálním chemickým či mokrým čištěním si většinou lidé představují úklid sedačky, maximálně tak koberců. Tyto metody se ale zdaleka nemusí využít jen na to. Je možné také umýt čalounění dětských kočárků, kancelářských čalouněných židlí, matrací z obou stran nebo čalouněných částí postelí. Vše je rychlé a efektivní. To co byste v domácích podmínkách sami téměř nezvládli, dokáže uklízecí agentura za pár hodin.

Delegujte drobnosti

Spoustu drobných činností vám denně berou hodiny času a přitom se dají velmi snadno a efektivně delegovat. Mluvíme o mytí nádobí, žehlení prádla nebo třeba uklízení podestýlky po zvířatech. Některé agentury vám ale dokážou i uklidit šatní skříně nebo pracovní stůl. Je jen na vás, co všechno si objednáte.

Objednat je možné třeba i úklid balkónu nebo terasy