Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy

Úklidová služba

Úklid je často oříšek. Lidé, kteří mají rádi a chtějí být v estetickém prostředí, musí uklízet systematicky každý den a také část víkendu věnovat důkladnějšímu úklidu nebo se mohou rozhodnout pomoci úklidové firmě. Druhá možnost, kromě toho, že je zpoplatněná, má pouze výhody.

Co vám úklidová služba přinese?

Vyplatí se seznámit s trhem a hledat takovou společnost, která nabízí flexibilní spolupráci a zajišťuje zařízení a čisticí prostředky sama. Na trhu jsou poctivé firmy, pro které je spolupráce s klienty založena na jasných podmínkách obsažených ve smlouvě a které zaměstnávají prověřené lidi. Díky tomu se můžete spolehnout na to, že bude poctivě plnit své povinnosti, ale také, že se nic z domu, bytu nebo uklizené kanceláře neztratí, a to ani v případě úklidu prostor v době vaší nepřítomnosti.

Bezpečnost majetku je velmi důležitá, a proto má důvěryhodná úklidová služba i pojištění odpovědnosti za škodu. Je to jistota pro firmu a její zákazníky. Pokud se při úklidu něco poškodí, můžete si být jisti, že dostanete náhradu. Hodnotou úklidové služby je také profesionalita jejích zaměstnanců. Vyplývá to ze školení zaměstnanců, ale i dlouholetých zkušeností jednotlivých členů úklidového týmu.

Finanční výhody

Spolupráce s úklidovou firmou umožňuje snížit náklady spojené s najímáním uklízečky, která působí jako tzv. freelancer. Využití služeb takového člověka se může zdát jako lepší volba, ale finanční rozbory a zkušenosti mnoha firem naznačují, že spolupráce s úklidovou firmou je levnější řešení. Úklidové služby praha zajišťuje komfort a umožňuje přenést náklady spojené se zaměstnáváním úklidových pracovníků na jiné ekonomické subjekty. Díky tomu můžete ušetřit na úkonech spojených se zajištěním čistoty na pracovišti a zároveň mít jistotu, že úklidová služba bude provedena.

Úklid různých prostor vyžaduje různá řešení. Někdy je nejlepší uklízet ve večerních hodinách, jiní preferují víkend a někdy je lepší úklidová služba v určitý den ráno. Flexibilita pracovní doby úklidové firmy umožňuje přizpůsobit harmonogram potřebám klienta. Díky tomu může majitel sám rozhodovat o vykonávaných činnostech a době jejich provedení. To je zvláště důležité, pokud služby zahrnují hlučné činnosti, např. vysávání, způsobující určité nepohodlí, např. mytí oken nebo vyžadující zvláštní bezpečnostní pravidla, např. v případě dezinfekce místností. Spolupráce s úklidovou firmou poskytuje větší flexibilitu a přizpůsobení potřebám. S úklidovou firmou Clean Whale můžete spolupracovat v rámci běžného úklidu kanceláře či domácnosti, ale v případě potřeby i jednorázově, např. po rekonstrukci.