Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy

Sníte o uklizeném domově, ale vaše dny bývají náročné? Zkuste paní na úklid!

Kdo by se nechtěl z práce vracet do uklizeného domova, který vyzařuje klid a pohodu? Pro mnohé by to byla příjemná změna. Konečně byste hned po příchodu domů nemuseli stírat bláto z chodby a místo toho raději si uvařit zasloužený šálek kávy. Dosáhnout toho může být velmi jednoduché, stačí si sem tam nechat pomoct s úklidem. Dnes už si paní na úklid nenajímají jen ti nejbohatší!

Rozdíl mezi paní na úklid a hospodyní

Nad úklidovými firmami či paní na úklid by se měli zamyslet především lidé, kterým by výrazně pomohl pravidelný úklid v předem stanovených termínech. Dalším důležitým parametrem pak je výčet činností, které od paní na úklid očekáváte.

S paní na úklid či úklidovou službou se předem domluvíte na požadovaných činnostech, jejich termínu a pravidelnosti. Jedná se tak zpravidla o maximálně několik hodin týdně, jednou za 14 dní či jednou za měsíc. Zvolit si pak samozřejmě můžete i jednorázový úklid.

V případě hospodyně si pak najímáte kompletní pomoc s domácností, kde se počítá s delším úvazkem, bohatějším výčtem prováděných činností, ale i vyššími náklady z vaší strany.

Být paní na úklid dnes není ostudou, což je výhoda pro obě strany

V dnešní době patří paní na úklid k oblíbeným brigádám mezi studenty, seniory nebo maminkami na mateřské dovolené. Tato pozice jim totiž nabízí možnost zařídit si svůj čas dle vlastních potřeb. Většina z nich pak uvítá přivýdělek na pár hodin denně i týdně.

Úklidové firmy dnes většinou nemají problém, najít pro zákazníka vhodnou paní na úklid, a to i přes to, že všichni jejich zaměstnanci i brigádníci byli prověřeni a zaškoleni pro tuto práci. Díky vysoké konkurenci na trhu jsou pak navíc ceny za paní na úklid mnohem dostupnější než kdy dříve.

Zkuste si zadat do vašeho vyhledávače dotaz „pani na uklid praha“ a budete jistě překvapeni širokou nabídkou, ale i mnohdy plnými rezervačními kalendáři. Nejlepší úklidové firmy pak nabízejí nejen online rezervační systém, ale i přehledný ceník, díky němuž předem víte, kolik za úklid zaplatíte.

Největší poptávka po paní na úklid je zpravidla ve velkých městech, kde je život velmi hektický. Pokud naopak hledáte příležitost, kde by vynikla vaše samostatnost a šikovnost zkuste si zadat „hledam pani na uklid praha“ a jistě najdete nějaké ty volné pozice.

Zkuste se obrátit na osvědčenou úklidovou společnost CleanWhale, kterou si zákazníci v mnoha recenzích pochvalují. Cení si především individuálního přístupu ke každé zakázce, ale i diskrétnosti, šikovnosti a profesionality jejich zaměstnanců. Úklidová firma CleanWhale má velmi komplexní nabídku úklidových služeb včetně mytí oken, žehlení nebo vyklízení domů a bytů! Tak si je pojďte vyzkoušet!