Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy

Bydlíte v Praze a hledáte úklidovou firmu? Co všechno nabízí a jak správně vybrat?

Úklid bytu odbornou firmou nebo soukromou osobou je příležitostí k odlehčení každodenních povinností. Vysávání koberců, čištění oken nebo utírání prachu z nábytku jsou nejčastější úkony, které je třeba provádět.

Co je součástí úklidu?

Nechce se vám uklízet byt nebo máte příliš mnoho času? Můžete se tedy rozhodnout pro službu profesionální úklidové firmy. Zaručujeme kvalitu a rychlost poskytování služeb. Každý termín je domluven individuálně, dle potřeb klienta Když si najmete profesionální úklidovou firmu, která se postará o váš domov, můžete si užívat všechny své oblíbené činnosti, aniž byste se museli starat o uklízení. Co je součástí úklidu? Nejčastěji firma nabízí základní uklid bytu Praha, komplexní službu a balíček doplňkových činností.

Specialisté se zabývají vysáváním a čištěním podlah, utíráním prachu, zabezpečením nábytku a vysáváním koberců. K základní službě patří také úklid koupelny a kuchyně vč. čištění kování nebo mytí pracovních desek a dlaždic. K rozšířenému úklidu bytu či domu patří i čištění kuchyňských spotřebičů zevnitř, např. lednice nebo trouby, mytí oken, čištění žaluzií. Doplňkové služby pro uklid lze vybrat jednotlivě nebo v balíčku.

Jaké jsou výhody úklidu bytu?

Zvláštní příležitosti někdy vyžadují malou pomoc s úklidem: pronajímáte byt turistům, kteří mají brzy přijet? Místo toho, abyste se o úklid starali sami, svěřte tento úkol profesionálům! I když chcete udělat jen každoroční jarní úklid, jednorázová pomoc vyklízení bytů praha se může hodit a ušetří vám spoustu času. Využíváním služeb úklid v praze si můžete být jisti, že váš byt bude bez poskvrny a včas uklizen.

Vysoce proškolení pracovníci vám šetří čas

Přizpůsobte typ úklidových služeb svým potřebám a naplánujte si úklid či vyklízení bytů podle své dostupnosti. Vysoce proškolení pracovníci vám šetří čas. Objednat si úklid praha můžete jak opakovaně, tak jednorázově. Jednorázový úklid je celý komplex prací zaměřených na udržení čistoty v bytě. Taková služba je potřebná k důkladnému vyčištění všech místností v bytě a poskytnutí pocitu čistoty a pohodlí. Pokud si vážíte svého času a jste zvyklí žít v pohodlí, svěřte tuto práci profesionálům. Byt uklidíme ve vhodnou dobu pro vás. Už za pár hodin bude domácnost zářit čistotou a vy dostanete nálož dobré nálady a lehkosti. Jednorázový úklid bude vyhovovat těm, kteří chtějí připravit byt pro příjem hostů, pronájem nebo prodej. Využijte službu firmy Clean Whale. Vyplatí se i pro ty hospodyňky, které si cení pořádku a čistoty, ale nemají moc volného času.