Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy

Mytí oken je opravdu náročné. Chcete okna beze čmouh? Najměte si profesionály!

Umýt okna, aby byla opravdu lesklá a čistá, není jen tak. To věděli i naše babičky, které si z generace na generaci předávaly různé tipy a rady jak na čištění oken beze čmouh. Dnes je sice na trhu nespočet prostředků na čištění oken, než najdete ten, co vám bude vyhovovat a výsledky s ním budou téměř dokonalé, vydáte nemálo peněz, námahy a času. Zapomeňte na zdlouhavé čištění oken octem a přenechte mytí oken profesionálům, kteří vědí, jak si s nečistotami poradit, aby byl výsledek vždy dokonalý.

Při čištění oken dělá řada lidí stále stejné chyby

Když už se lidé pustí do mytí oken, jež se občas podobá gymnastickému tréninku, zapomenou na několik skutečností, které jsou důležité nejen pro čištění oken beze čmouh, ale i z ohledu na životnost oken. Při čištění plastových oken není často věnována patřičná pozornost vlastnímu rámu oken.

vPři každém mytí oken je totiž potřeba dodržet správný postup čištění rámů plastových oken, aby si zachovaly své termoizolační a akustické vlastnosti. Při čištění rámů plastových oken se totiž většina lidí zaměřuje pouze na místa, která jsou vidět, přitom záleží především na částech skrytých.

Speciální péči je potřeba věnovat odtokovým kanálkům, které najdete ve spodní části okna, protože ty odvádí pryč přebytečnou vlhkost z rámu. Umýt se musí i těsnění, a to po celé jeho ploše. Jen tak si můžete být jistí, že vám od oken nebude v zimě táhnout.

čištění oken octem

Tím se dostáváme k další časté chybě. Mytí oken lidé většinou nechávají až na období před Vánocemi, avšak správně by měla být po letní sezóně umyta ještě před začátkem topné sezóny. Při současných cenách energií vám za to peněženka bude vděčná.

Okna by se měla umývat aspoň dvakrát ročně. V lokalitách, kde je vyšší prašnost, ať už od husté dopravy nebo pylu stromů, je pak vhodné uvažovat o jejich častějším umytí. To je také důvodem, proč je poptávka po profesionálním mytí oken ve velkých městech tak zvýšená.

Jak si vybrat firmu na mytí oken?

V současné době narazíte na internetu na přeberné množství nabídek firem, jež se na úklidové služby včetně mytí oken specializují. Vybrat si mezi nimi může být na první pohled poměrně náročné. Důležité je se zaměřit na reference zákazníků, transparentní ceníky, ale třeba i online objednávkové kalendáře, jen tak se vyhnete dlouhému obvolávání různých úklidových firem.

Zkuste se podívat na nabídku úklidové firmy CleanWhale, kterou si zákazníci chválí pro její individuální přístup, možnost objednání online a platby předem kartou. Navíc si k mytí oken můžete přiobjednat řadu služeb a předem znáte cenu, což je opravdu důležité. Zaměstnanci společnosti přistupují ke každému úklidu s patřičnou profesionalitou a diskrétností, díky čemuž popularita této společnosti stále roste.