Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy

Další výhody využití úklidové firmy

V případě firem je zakázka na úklid kanceláří či skladů pohodlným a spolehlivým řešením. Břemeno povinností souvisejících se zaměstnáním a rozvrhem je zcela přiřazeno dané úklidové službě. Firma na úklid je stále populárnějším řešením v mnoha aspektech fungování společnosti, a to i v případě udržování čistoty v podniku. Čisté, dobře udržované interiéry jsou jedním z pilířů budování image v každém odvětví, zvláště když provozujete kancelář nebo obchod. Není to jen o pocitech zákazníků nebo dodavatelů. Úklidová firma Clean Whale nabízí 100 % servis, spolehlivost a profesionální přístup k jakémukoliv úklidu.

Nemáte čas na úklid? Vyberte si kvalitní úklidovou firmu

Čistý a uklizený domov je jedním ze základních pilířů spokojeného života. Vrátit se po pracovní dni do neuklizeného bytu plného prachu, špinavého nádobí a zanesené koupelny je dokonalý recept na to, jak si zkazit jinak úspěšný a pohodový den. Jenže jak to udělat, když nám množství práce, starost o děti nebo třeba bohatý společenský život a velké množství koníčků nedovolují věnovat dostatek času naší domácnosti? Stačí najít kvalitní úklidovou firmu, která svou práci udělá poctivě a za odpovídající cenu.

Spoustu žen i mužů může domácí chaos a nedostatek času na úklid velmi stresovat. Každodenní starost o děti, nákupy potravin, pracovní a partnerský život často natolik zaplňují náš denní rozvrh, že je velmi obtížné najít ještě alespoň hodinu denně na úklid. Přitom byste si náladu vůbec nemuseli kazit nepořádkem. Uklid bytu Praha můžete snadno zadat úklidové službě. Máme pro vás několik důvodů, proč si pozvat domů úklidovou firmu Cleanwhale nabízející profesionální úklid v Praze.

Šetřete své tělo i čas

Úklid v Praze je finančně velmi dostupná služba, která vám dokáže ušetřit až několik hodin týdně, které můžete věnovat svým dětem, partnerovi nebo oblíbeným koníčkům. Nejen že budete šetřit svůj čas, ale také své tělo. Proč vkládat drahocennou energii do leštění zrcadel, vytírání podlahy a drhnutí vany? Jistě máte mnoho nápadů, co lepšího byste mohli dělat.

Profesionalita

Profesionální úklidové služby mají často více zkušeností s úklidem bytů, než vy sami dokážete nasbírat za celý život, proto přesně ví, po jakém čistícím prostředku sáhnout a disponují velmi kvalitním a drahým vybavením. Úklid od profesionálů je proto často velmi rychlý, efektivní, a přesto dokonalý. Úklid bytů v Praze nabízí zmíněná agentura CleanWhale, která už několik let získává zkušenosti hned v několika velkých evropských městech a její úklidové služby jsou tedy na nejvyšší možné úrovni.

Přiměřená cena a pohodlí

Agentura CleanWhale vám cenu úklidu spočítá dopředu, takže vás v den realizace už nic nepříjemně nepřekvapí. Preferujete-li úklid v době, kdy jste mimo domov, nabízí také službu vyzvednutí a opětovné vrácení klíčů na jakékoliv jiné adrese. Stačí vyplnit formulář na jejich webu, zadat adresu a domluvit se na termínu. Pracovníci agentury si za vámi přijedou pro klíče třeba do zaměstnání a po realizaci úklidu je zase vrátí.

Kompletní služby

Nemáte-li potřebu pravidelného úklidu, dopřejte si pořádný uklid bytu alespoň několikrát do roka. CleanWhale nabízí například mytí oken či kompletní úklid kuchyně, a to včetně veškerých spotřebičů a kuchyňských skříněk. Takovou službu je možné využít třeba ve vytížených obdobích, jako léto plné dovolených či čas před vánočními svátky. Případně si můžete pořádný úklid dopřát alespoň jednou měsíčně, i tak se stanete pravidelnými zákazníky a budete mít nárok na slevu 10 %. Nicméně v případě týdenní sekvence úklidu bude vaše sleva dokonce 20 %, v případě čtrnáctidenní 15 %.

Vyklízení bytů

I když běžný úklid provádíte doma sami, někdy se v životě objeví situace, kdy byste pomoc profesionálů rádi využili. V CleanWhale nabízí také vyklízení bytů Praha například při stěhování nebo při přípravě na nového nájemníka. Případně vám agentura může pomoci po stěhování s novým řádem ve vaší domácnosti.