Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy

Paní na úklid mění život

Dlouho zvažujete paní na úklid, ale stále jste se nedokázali odhodlat ke konkrétnímu kroku? Nejste v tom sami! Mnohým ženám a občas i mužům nedovolí obyčejný stud či pocit neschopnosti přesunout část svých domácích povinností na profesionální uklízečku. Přitom v nejedné domácnosti způsobil tento krok obrovskou úlevu všem zúčastněným. Pokud tomu nevěříte, zkuste úklid domácnost alespoň jednou. S největší pravděpodobností to rozhodně nebude naposled.

Zeptali jsme se několika zákazníků naší uklízecí agentury Cleanwhale, co jim pravidelný profesionální úklid přinesl do života. Mnozí odpovídali, že hlavně jistou míru úlevy, protože se zbavili jedné z mnoha povinností. Do svého bytu se často po velmi náročném pracovním a rodinném programu vraceli ve velké stresu, protože věděli, že je tam čeká ještě další spousta nikdy nekončící práce. V momentě, kdy si dovolili, úklid prostě nechat na někom jiném, přestala je tahle situace tížit.

Nadstandartní služby

Velmi si také pochvalovali, že úklid může probíhat zcela bez jejich přítomnosti a oni se pak jen vrátí do voňavého a čistého bytu. S klidem se tak večer mohou věnovat vaření, čtení knih, rozhovorům s rodinnou či jiným koníčkům. Pro takové zákazníky mají v Cleanwhale speciální službu, kdy si uklízeč přijede vyzvednout před úklidem klíče na jiné adrese a po dokončení práce je tam zase přiveze vrátit. Služba je sice placená navíc, ale zejména ženy si ji velmi chválí.

Všichni zákazníci se také shodovali, že pro onu úlevu je potřeba opravdu pravidelný úklid bez delších pauz. Jako nejlepší se jeví úklid jedenkrát týdně, případně alespoň jedenkrát za čtrnáct dní. Při objednání pravidelného úklidu navíc v Cleanwhale nabízí příjemné slevy.

K běžnému úklidu se po čase většinou přidají i různé další služby, jako je kompletní čištění okenních skel i rámů, úklid teras a balkónů po zimě nebo třeba žehlení, mytí nádobí a čištění koberců. Většina firem veškeré tyto služby nabízí za ceny, které jsou většinou velmi příznivé.

Jak vybírat?

Až budete hledat paní na úklid Praha, buďte velmi opatrní. Přece jen si nechcete do svého soukromého prostoru pustit osoby, kterým nevěříte a nemáte s nimi žádnou předchozí zkušenost. Ideální je proto větší agentura, na niž snadněji seženete reference a také se s ní lépe domluvíte.

Mnozí lidé mají tendenci hodnotit pouze samotnou cenu za úklid, ale ta nemusí být vždy směrodatná. Základním doporučením je, že by si uklízecí firma neměla účtovat za hodiny, ale spíše za kompletní předem definovaný úklid. V případě taxy za hodinu se pak úklid často zbytečně protahuje a cena není jasná předem. Kvalitní firma by vám naopak měla jasnou částku za úklid říct ještě před samotným začátkem činností. 

V Cleanwhale si můžete vše předem zjistit na uživatelsky příjemných webových stránkách, kde se dozvíte jednotlivé ceny podle velikosti bytu, ale můžete si tam třeba nechat nacenit i úklid kanceláří či si spočítat, kolik by vás stálo mytí všech oken ve vašem bytě.