Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy

Paní na úklid šetří čas

Jste věčně unavená a nedostává se vám času? Nemáte prostor věnovat se svým koníčkům? Veškerý čas věnujete starosti o domácnost nebo dětem? Z dlouhodobého hlediska ale rozhodně není v pořádku upozadit veškeré své radosti a odpočinek na úkor domácnosti. Pokud cítíte, že jste na pokraji sil, zkuste se zamyslet, kde byste čas pro sebe mohla ušetřit. Jako nejjednodušší řešení se zpravidla nabízí paní na úklid.

Spousta žen už pochopila, že pokud nechtějí veškerý volný čas trávit čištěním oken, vysáváním podlahy, leštěním umyvadel a žehlením prádla, potřebují doma pomocnou ruku, která jim pravidelně usnadní dostat domácnost do odpovídajícího stavu. Zejména ženy mající malé děti, a navíc vlastní kariéru nemohou zvládat ještě stoprocentně zajistit chod domácnosti. Možná vás nikdy nenapadlo, s čím vším vám může profesionální úklidová firma pomoci, pojďte se proto o těchto službách dovědět více. Je víc než pravděpodobné, že nebude těžké přesvědčit vás, že v nejedné rodině zajistila paní na úklid spokojenější a klidnější život nejen matce, ale i manželovi a dětem.

Jaké služby nabízí úklidové firmy?

Výběr služeb profesionálních úklidových firem je opravdu velmi široký a v podstatě vám mohou pomoci s čímkoliv, na co nemáte čas či vám samotným nedělá radost. Většina rodin si poprvé objedná klasický úklid bytu či domu, který z pravidla zahrnuje uklizení veškerých pokojů, koupelen, kuchyně a chodby. Od běžného úklidu můžete očekávat vysátí koberců nebo vytření podlahy, utření prachu, srovnání věcí, v koupelně se pak dočkáte umytí všech povrchů a naleštění umyvadel. Samostatnou kapitolou je kuchyň, v níž při standartním úklidu uklízeči zůstávají na povrchu a nepouští se do smýčení skříněk.

Rodiny, které vyzkoušely tento běžný pravidelný úklid, časem přenechávají i spoustu dalších činností speciálním úklidovým firmám. Ženy většinou velmi ocení, když jim firma minimálně jednou za dva až tři měsíce dokáže profesionálně vyčistit a vyleštit veškerá okna. Oblíbené je také hloubkové čištění veškerých čalouněných povrchů, jako jsou jídelní židle, sedací soupravy, čela postelí či kancelářské židle. Tuto činnost je dobré spoji také s hloubkovým čištěním koberců.

Skvělým krokem je nechat i pořádný úklid kuchyně na profesionálech, kteří v tom mají praxi a dostatečné množství zkušeností. Očekávat můžete pečlivý úklid veškerých skříněk, kompletní mytí všech spotřebičů i úklid lednice. 

Co delegovat a co udělat sama?

Opravdu vytížené ženy často přenechávají i spoustu dalších činností paní na úklid cena. Dá se objednat mytí nádobí, úklid terasy či balkónu, ale i žehlení prádla. Spoustu uklízecích firem nabízí také cenu za hodinu nějaké nadstandartní činnosti. Zkuste svou specifickou činnost poptat v některé agentuře a možná se sami budete divit jak levně a snadno se můžete zbavit nenáviděných povinností. 

Jaká je cena za úklid?

Cena paní na úklid se může různě lišit a většinou také odráží profesionalitu služby. Doporučujeme volit profesionální úklidovou firmu, na niž snadněji získáte reference a většinou vám dokáže nabídnout ještě spoustu služeb navíc. Výhodou je také často vysoká časová flexibilita uklízečů. Klidně si tak můžete pořádně vymýšlet co se týče dnů a časů pro váš úklid.