Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy

Hledáte brigádu ke studiu nebo mateřské? Zkuste to u úklidových služeb!

Hledáte pracovní příležitost, kde může vyniknout vaše šikovnost, samostatnost a zodpovědnost? Potřebujete práci na zkrácený úvazek nebo brigádu ke studiu, mateřské dovolené či důchodu? Staňte se paní na úklid domácnosti, kanceláří či jiných komerčních prostor a získejte možnost flexibilního přivýdělku! Co se od vás očekává a co můžete očekávat vy?

Většina úklidových firem vyžaduje u svých zaměstnanců věk minimálně 18 let, trestní bezúhonnost, pracovitost a spolehlivost. Velkou výhodou pak bývá zejména praxe s úklidem, a to v jakémkoli prostředí, může se jednat o práci pokojské, úklid kanceláří či v hypermarketu. Řada velkých úklidových společností pak považuje za velkou výhodu řidičský průkaz skupiny B, přeci jen je potřeba nějak převážet úklidové prostředky a pomůcky včetně vysavače.

Jak si najít brigádu v úklidových službách?

Najít si volná místa v úklidových službách není nijak složité a nejjednodušší cestou je v dnešní době internet. Snadno tak najdete nejen typ brigády či zaměstnání, ale hlavně i lokalitu. Zkuste si zadat dotaz „brigada uklid praha 9“ a budete jistě mile překvapeni, kolik firem v této lokalitě působí a nabírá. Právě v Praze a velkých městech jsou totiž úklidové služby od zákazníků nejvyhledávanější, a i přes velkou konkurenci, je stále problém pokrýt všechny příchozí zakázky. Zejména v hlavním městě tak máte velkou šanci najít volné místo rychle.

Oblíbenost úklidových služeb jako přivýdělku stále roste

V posledních letech došlo k výraznému nárůstu poptávky po úklidových službách, a to nejen v komerčních a kancelářských objektech, ale i domácnostech. Stále více domácností hledá paní na úklid, která jim pravidelně přijde uklidit, umýt okna nebo vyžehlit. Samozřejmě, že můžete hledat na vlastní pěst, ale roste tak riziko, že budete muset platby z klientů dostávat sami. Dalším problémem pak může být smlouvání o ceně za úklid. S tím se při brigádě či zaměstnání pod úklidovou firmou vyhnete. Předem tak budete vědět, kolik za odvedenou práci dostanete, ale i kdy budete mít peníze na účtu.

Jestliže jste si zadali do vyhledávače dotaz „brigada uklid praha 9“ jistě jste narazili i na úklidovou firmu CleanWhale. Tato uklízecí firma rychle expanduje a těší se velké oblíbenosti u svých klientů. Zákazníci si nejvíce chválí jejich individuální přístup ke každému úklidu, diskrétnost a spolehlivost. Díky jejich širokému portfoliu služeb, transparentnímu ceníku a možnosti si online rezervovat přesný termín roste popularita společnosti CleanWhale velmi rychle. Je to tak skvělé prostředí, kde nastartovat svou kariéru v úklidových službách.