Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy

Úklid bytu Praha 6

-
1 pokoj
+
-
1 koupelna
+
Spočítat cenu
Předem daná cena
Předem daná cena
Odvíjí se od počtu pokojů, ne od plochy bytu
Hotově i kartou
Hotově i kartou
Zvolte si, jak chcete platit. Akceptujeme hotovost i platební karty
Úklid v den objednavky
Úklid v den objednavky

Pracujeme sedm dní v týdnu

od 7:00 do 22:00

Vše potřebné si přivezeme s sebou
Vše potřebné si přivezeme s sebou
Veškeré čistící prostředky, vysavač a další vybavení použijeme vlastní
Zvolte si frekvenci úklidu v Praze a získejte slevu
Pokud se rozhodnete našich služeb využívat pravidelně, rádi vám poskytneme slevu na úklid domácnosti. Níže zvolte, jak často má u vás náš tým nastoupit, a hned uvidíte konečnou cenu.
-20%
Jednou týdně
-15%
Dvakrát měsíčně
-10%
Jednou měsíčně
Jednorázový úklid

Nebaví vás uklízení, ale chcete, aby váš domov zářil čistotou? Využijte úklidových služeb!

Nemáte po náročném všedním dni náladu uklízet? Nejste v tom sami! V současné poněkud uspěchané době, kdy musíte podávat v práci skvělé výsledky, ale postarat se i o rodinu a domácí úkoly vašich dětí, často nezbývá čas ani síly na úklid domácnosti. Netrapte se s ním a najměte si úklidové služby! Dnes už se jedná o variabilní službu za velmi slušnou cenu!

Úklid bytu Praha 6 už vás nemusí trápit

V posledních letech došlo k velkému rozmachu v oblasti úklidových firem. Dnes už necílí pouze na firmy a jiné komerční objekty, ale běžně nabízí i úklid bytu. Vybrat si pak většinou můžete mezi jednorázovým a pravidelným úklidem, přičemž úklid pravidelný úklid vždy vyjde levněji, a to až o desítky procent.

Při objednávání úklidu si dnes u opravdových profesionálů můžete zvolit, nejen ve který den, ale i v kolik hodin chcete, aby byl úklid proveden. Navíc si můžete i vybrat, co všechno by měl úklid bytu podle vašich představ zahrnovat.

Nevěříte, že je dnes již běžné nechat si uklidit byt? Tak se přesvědčte!

Mnozí lidé jsou velmi překvapeni, kolik lidí si dnes již alespoň občasně nechá profesionálně uklidit byt. Zkuste si však do vašeho internetového vyhledávače zadat hesla spojená s úklidem bytu a budete jistě překvapeni i jak konkrétní dotazy najdete v našeptávači. Vždyť jen dotaz „uklid bytu praha 6“ vyhledávají každý měsíc další a další desítky lidí.

Právě v Praze a dalších velkých městech totiž patří úklidové služby pro domácnosti mezi nejrozšířenější.

Úklid můžete i darovat!

Nehledáte úklid pro sebe, ale pro někoho ze svých blízkých? Pak jej můžete darovat! Zavedené profesionální úklidové firmy totiž tuto možnost nabízejí! Darujte úklid blízkým, kterým se může hodit tato služba třeba při rekonvalescenci po nemoci či úrazu nebo v jiném náročném období. Sami si mohou dohodnout termínu úklidu, ale i jeho obsah. Objednat si obdarovaný může kromě standardního úklidu třeba mytí oken, žehlení, čištění koberců, ale i jiné praktické služby!

Vyzkoušejte úklidovou službu CleanWhale, která se řadí mezi nejlépe hodnocené firmy při zadání dotazu „uklid bytu praha 6“ do vyhledávače. Jejich zaměstnanci se o postarají o to, aby vaše domácnost zase zářila čistotou, přičemž jejich zákazníci oceňují skutečnost, že každému úklidu přistupují individuálně a s maximální profesionalitou. Portfolio úklidové firmy CleanWhale je velmi široké a můžete si tak zvolit služby na míru! Tak nemeškejte a podívejte se na jejich kompletní nabídku a ceny.