Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy

Instalatér Praha - Objednejte si instalatéra během minuty

Kdy volat šikovného řemeslníka a kdy instalatéra? Poradíme vám,ať neplatíte zbytečně moc peněz!

Potřebujete v domácnosti opravit hned několik věcí, ale nechce se vám volat několik různých specialistů. Nejste si jistí, zda by vám nepostačil všestranný šikovný řemeslník? Tak čtěte dále!

Na jak náročné úkony je nutné volat instalatéra?

Dříve si lidé volali instalatéra na řadu drobných oprav či instalací, které zvládl během pár desítek minut. Dobrý instalatér lidi neodmítl ani s malou zakázkou, kterou neměl po cestě, ale toto rozhodnutí se prostě muselo odrazit na ceně. Když se naúčtovala doprava, materiál, zvýšená hodinová sazba za práci přesčas, částka vyskočila vysoko nad tisíc korun. Cena práce instalatéra pak není pro zákazníka zrovna nejvýhodnější.

Vhodné je si tedy rozmyslet, zda potřebné činnosti musí skutečně vykonat zkušený instalatér, který se specializuje spíše na velké instalace z oblasti vody a topení. Výměnu vodovodní baterie nebo instalaci pračky zvládne každý šikovný řemeslník s všeobecným zaměřením, kterého jistě ve svém okolí najdete. Co dělá instalatér?

Instalatér je specialista na zhotovení, montáž, zkoušení, rekonstrukce a teprve pak opravy vodovodních a kanalizačních potrubí. Zároveň se stará i o plynovodní potrubí. Přesto si jej lidé velice často volají k opravdu drobným opravám, což ukazují hledání na internetu „instalatér praha pripojeni pracky“ nebo „instalatér pohotovost praha“. Přes širokou povahu práce však není divu, že nemají čas ze dne na den.

Samozřejmě, že v některých případech je více než vhodné, když má instalatér pohotovost, protože čas, kdy vám praskne trubka a přívodní kohout prostě nejde zavřít si nevyberete. Počítejte však s pořádným příplatkem, opravy tak raději neodkládejte, protože se mohou výrazně prodražit.

Potřebujete pomoci s drobnými opravami? Instalatéra opravdu volat nemusíte. Pomůžeme vám!

Neseďte do noci u počítače, abyste pod heslem „instalatér praha“ našli telefonní čísla, na která se budete snažit následující den dovolat. Využijte služeb našich řemeslníků, kteří nabízejí široké spektrum instalatérských služeb za velmi příjemné ceny. Vybrat si můžete práce, které skutečně potřebujte, ihned znáte cenu, a navíc si vyberete termín, který vám padne do rozvrhu. Skočte se na naše služby podívat!

Instalatér Praha 1 Instalatér Praha 2 Instalatér Praha 3 Instalatér Praha 4 Instalatér Praha 5 Instalatér Praha 6 Instalatér Praha 7 Instalatér Praha 8 Instalatér Praha 9 Instalatér Praha 10 Instalatér Praha 11 Instalatér Praha 12 Instalatér Praha 13
Darovat úklid

Dárkové poukazy pro úklid bytů a chemické čištění

Můžete si objednat dárkový poukaz na úklid bytu,
suché čištění nábytku nebo mytí oken.