Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Německo
Berlín
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Německo

Úklid domu a chaty

Děláme úklid soukromých domů − může to být běžný úklid domu s mytím oken a domácích spotřebičů, úklid po opravě nebo běžné údržbové čištění. 

Máme jasné a pevné ceny, můžeme k vám přijít, pokud váš dům není v Pragueu. Disponujeme potřebnými čisticími prostředky, vybavením a vybavením pro velké úklidy. Na vaši objednávku pošleme několik lidí. 

Standardní úklid domu zahrnuje mytí všech otevřených povrchů v pokojích, chodbě, kuchyni a koupelně. Měníme ložní prádlo, uklízíme a vyhazujeme odpadky. Všechna zrcadla, povrchy, umyvadla, koupelna a WC, sporák a kuchyňský nábytek jsou umyty. Umýváme dlaždice v koupelnách a v kuchyni, otíráme dveře, sokly, zásuvky. Srovnáme boty, vyměníme pytle na odpadky, otřeme všechna madla, baterie a spotřebiče v kuchyni. 

Nemusíte platit navíc za mytí sprchového koutu nebo schodů. Jsme rádi, pokud máte domácí mazlíčky a můžeme přinést výkonnější vysavač pro takové čištění. 

Můžete si také dodatečně objednat mytí oken, čištění balkonu, doručení klíčů, čištění uvnitř chladničky, trouby, odsávacího ventilátoru, mikrovlnné trouby a kuchyňských skříní. Můžeme žehlit oblečení a vyčistit skříně. 

Můžete si navíc objednat chemické čištění nábytku a koberců, čištění parním generátorem. 

Uklízíme soukromé domy ve Varšavě a na předměstí. Pokud si objednáváte úklid pravidelně, získáte slevu.