Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Německo
Berlín
Slovensko
Bratislava
+420 910 922 400
Call center working hours: pondělí až sobota, 8:00 to 18:00. After 18:00, you can write to us via messengers
Darovat úklid Darovat úklid
Call center working hours: pondělí až sobota, 8:00 to 18:00. After 18:00, you can write to us via messengers
Call center working hours: pondělí až sobota, 8:00 to 18:00. After 18:00, you can write to us via messengers
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Německo
Slovensko

Zámečník Praha - Objednejte si zámečníka během minuty

Zalomený klíč či zabouchnuté dveře? Volání zámečníka vás většinou nemine

Někdy je člověk trochu roztržitý, jindy za to může nešťastná shoda náhod, ale nehody se prostě stávají a k nim patří i zabouchnuté dveře. Pokud má klíče další osoba z rodiny, tak se to vyřeší, ale...

Zámečnická pohotovost je drahá, a tak je vhodná prevence

Data z českých vyhledávačů ukazují, že zámečníka hledají lidé velmi často. Vždyť dotaz „pohotovost zámečník“ nebo „zámečník praha“ vyhledávají až stovky lidí denně. Přitom je nejlepší prevencí k zabouchnutým dveřím, svěřit náhradní klíč od bytu člověku, kterému věříte. Můžete se tak vyhnout faktuře i na tisíce korun. Jen nedávno se v tisku psalo o tom, že této nouze se zneužívá a existují firmy, které si za otevření zabouchnutých dveří naúčtují téměř deset tisíc korun. Bohužel nikdy nevíte, který zámečník pohotovost v daný den poskytuje.

V případě zalomeného klíče je to složitější

Každý zámečník vám poradí, že i v tomto případě je důležitá prevence, své klíče byste měli pravidelně kontrolovat. Časem materiál stárne a pak dochází k praskání v hlavě.

Pokud už situace nastane, existuje řada návodů a rad, jak zalomený klíč ze zámku vyjmout. Pokud jste však přišli po náročném dni z práce, nesete nákup a chcete se dostat domů, potřebné náčiní u sebe mít pravděpodobně nebudete. V této situaci je pak nejrychlejší skutečně zámečník, který ulomenou část klíče ze zámku vyjme.

Není zámečník jako zámečník

Občas se stává, že si lidé trochu popletou dvě rozdílné profese, kterými jsou zámečník a strojní zámečník. Když k tomu dojde, jedná se o situaci, kdy si člověk, jež ve spěchu poptává zámečníka nepřečte všechny informace v adresáři firem nebo na webových stránkách. Strojní zámečník se totiž zabývá ručním a strojním obráběním kovů v kusové výrobě.

S drobnými zámečnickými úkony si poradí i šikovný řemeslník

Potřebujete vyměnit vložku u vstupních dveří nebo opravit dveřní kování? Nemusíte hned dlouze hledat spolehlivého zámečníka na internetu pod hesly jako „zámečník praha“ nebo „levný zámečník“. Pomoci vám mohou i naši hodinoví manželé, které si můžete objednat na termín, který potřebujete a příjemně vás překvapí i jejich nízká cena za práci. Pojďte se o tom přesvědčit sami!

Zámečník Praha 4 Zámečník Praha 3 Zámečník Praha 1 Zámečnictví Praha 2 Zámečník Praha 5 Zámečník Praha 6 Zámečník Praha 7 Zámečník Praha 8 Zámečník Praha 9 Zámečník Praha 10 Zámečník Praha 11
Darovat úklid

Dárkové poukazy pro úklid bytů a chemické čištění

Můžete si objednat dárkový poukaz na úklid bytu,
suché čištění nábytku nebo mytí oken.