Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
+420 910 922 400
Call center working hours: pondělí až sobota, 8:00 to 18:00. After 18:00, you can write to us via messengers
Darovat úklid Darovat úklid
Call center working hours: pondělí až sobota, 8:00 to 18:00. After 18:00, you can write to us via messengers
Call center working hours: pondělí až sobota, 8:00 to 18:00. After 18:00, you can write to us via messengers
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy

Hledáte práci, kde vynikne vaše šikovnost a nabízí se i kariérní postup? Zkuste úklidové služby!

Asi každý, kdo hledal v Praze slušně placenou manuální práci už ví, že většina volných míst je zde ve službách, obchodu a různých kancelářích přidružených kancelářích. Najít tak pozici, kde by vynikla vaše šikovnost a praktický přístup může být velmi složité. Zkuste se poohlédnout po práci v úklidových službách, které v současné době zažívají boom, a to hlavně ve velkých městech.

Online toho najdete nejvíce, jen musíte hledat správně

Stále platí, že v online prostoru najdete stále nejvíce nabídek práce, jen se někdy může stát, že na klasické dotazy jako je „nabídka práce praha“ nebo „práce praha“ naleznete řadu již neaktuálních inzerátů. Než je totiž vyhledávače zaregistrují, uplyne někdy i pár dní a mezitím může být místo obsazené. Vhodné tak je využívat různé pracovní portály, na které můžete při zadání hesla „nabídky práce praha“ narazit, případně pak hledat práci přímo na stránkách jednotlivých úklidových firem.

Řada z profesionálních úklidových firem sice nemusí zrovna hledat zaměstnance nebo brigádníky, ale ty největší a nejstabilnější mají stejně veřejný kontaktní formulář nebo email, kam můžete napsat. Napsáním jednoho emailu nebo vyplněním formuláře přeci nic neztratíte a dost možná budou někoho hledat už v příštích dnech či týdnech.

Poptávka po úklidových službách v Praze stoupá! Díky tomu je zde i více volných míst

V posledních letech jsou úklidové služby či paní na úklid stále populárnější nejen ve firmách, ale především v domácnostech. V současné uspěchané době totiž řadě lidí nezbývá na péči o domácnost dostatek času. Některé činnosti tak rádi přenechají na někom jiném, ať už se jedná o běžný úklid, žehlení nebo mytí oken, což zabírá opravdu mnoho času.

Navíc si dnes mohou zvolit přesný termín úklidu, dopředu vědí, s jakou cenou počítat a nemusí být třeba ani doma, protože úklidová služba si může vyzvednout klíče od bytu třeba u nich v práci. Přijít pak do uklizeného domova je jako pohlazení na duši, což po náročném dni každý ocení.

Pokud jste zadali dotaz „hledám práci praha“ a mezi výsledky vidíte úklidové služby CleanWhale, věnujte jejich nabídce práce pozornost. Popularita úklidové služby CleanWhale je totiž na vzestupu. Jejich zákazníci si cení především individuálního přístupu ke každému úklidu, profesionality a diskrétnosti. Navíc i portfolio poskytovaných služeb je velmi široké, díky čemuž si každý zákazník může zvolit služby, které nejlépe vyhovují jeho požadavkům. Je tak zřejmé, že uklízecí firma CleanWhale má před sebou slibnou budoucnost.

Naše služby