Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Německo
Berlín
Slovensko
Bratislava
+420 910 922 400
Call center working hours: pondělí až sobota, 8:00 to 18:00. After 18:00, you can write to us via messengers
Darovat úklid Darovat úklid
Call center working hours: pondělí až sobota, 8:00 to 18:00. After 18:00, you can write to us via messengers
Call center working hours: pondělí až sobota, 8:00 to 18:00. After 18:00, you can write to us via messengers
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Německo
Slovensko

Uklízečka v menších firmách a domácnostech byla kdysi brána jako přežitek. Dnes už je situace jiná!

Uklízečka už dnes není jen paní v zástěře, která ve velkých podnicích či jídelnách vytírá podlahy. Stále častěji si uklízečky totiž budují image specialistek, které si s každým nepořádkem poradí!

Najmout si dnes uklízečku do domácnosti není ostuda, ale začínající trend

Pryč jsou dávno ty doby, kdy služeb profesionálních uklízeček využívali jen firmy a opravdu bohaté rodiny. O úklid v domácnostech se pak staraly především maminky, které pracovaly buďto blízko domova nebo se přímo věnovali pouze péči o rodinu a dům. Dnes však často přichází celá rodina domů až k večeru a po náročném dni se již nikomu moc uklízet nechce, což je pochopitelné. Dopřejte si zasloužený odpočinek a nechte tyto starosti na profesionálech.

Rostoucí počty vyhledávání dotazů „uklízečka praha“ či „úklidové služby praha“ ukazují, že se z profesionálních domácích úklidů stává určitý trend, a to především ve velkých městech. S tím pak souvisí i více volných pracovních míst či brigád v tomto segmentu služeb. Díky štědrým odměnám pro pracovité a šikovné uklízečky roste zároveň i zájem o tyto brigády. To se pak opět odráží v datech našich vyhledávačů. Podle skliku, který na seznamu zaznamenává vyhledávání různých klíčových slov, roste již několik let za sebou vyhledávání dotazu „brigáda uklízečka“ meziročně asi o 10 %.

Za profesionální úklidové služby dnes už nezaplatíte majlant

Lidé se stále bojí cen za úklidové služby, a tak se v hojném počtu v našich našeptávačích na seznamu objevují dotazy jako „cena uklízečka praha“ nebo „ceníky úklidových služeb“. Pravda je, že řada živnostníků i velkých společností z oboru své ceníky stále drží v tajnosti a ceny sdělí až při telefonickém hovoru. Zároveň pak uplatňují kouzelné formule ve stylu: „cena platí jen když se dohodneme teď“ nebo „využijte mé nabídky, přidala jsem vám do objednávky speciální slevu“ apod. Na zákazníky je vyvíjen nadměrný tlak a zájem o službu je často opustí.

Objednejte si úklidové služby u nás z pohodlí domova a online bez nátlaku

Chcete si objednáním úklidových služeb život ulehčit a zatím si jen přiděláváte vrásky? Zkuste to po našem! Na našich stránkách máme uvedené ceníky našich služeb, z nich si v objednávkovém formuláři vyberete požadované služby. Hned se dozvíte finální cenu a když budete chtít zarezervujete si termín, který se vám hodí. Na pár kliknutí máte hotovo a bez jakéhokoli nátlaku. Pojďte se na naši nabídku podívat!

Objednat úklid v Praze
Hodnotit tento článek
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Nejnovější příspěvky na blogu