Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Německo
Berlín
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Německo

Přinášíme tipy jak na úklid chalupy či domácnosti, aby byl výsledek dlouho vidět!

Někdy prostě na pořádný úklid nezbývá čas, typickým příkladem je třeba víkendová chata nebo chalupa, kde chcete každou volbou chvíli strávit na zahradě péčí o své záhonky, a ne úklidem nepořádku uvnitř. To přece neustále děláte doma! Poradíme vám, jak efektivně uklidit nejen vaši chalupu, ale klidně i domácnost.

Základním pravidlem pro úklid domácnosti či chalupy je, že vše někam patří!

K velmi neefektivnímu uklízení, které se vyznačuje prokrastinací vede především skutečnost, že mnohé věci nemáte vlastně kam uklidit. Ať už se chystáte na úklid domácnosti nebo chalupy, připravte se i na to, že některé věci bude potřeba vyhodit. Velmi často totiž není problém s nedostatkem úložných prostor, ale spíše se zbytečně mnoho věcmi, které už vlastně nechcete používat, jen je vám líto je vyhodit.

Zejména na chalupu má člověk tendenci odvézt staré boty či svetr na zahradu, protože do města je to již pro ostudu. Někdy to však vede k tomu, že se najednou na chalupě nakupí šest párů starých tenisek, pět starých svetrů, které stejně nenosíte a vezmete si oblíbenou mikinu apod. To je jen pár věcí, které opravdu efektivní úklid chalupy komplikují. Pryč s tím, co opravdu používat nebudete.

Ozdoby z dovolené si nechte na doma!

Asi každý má doma nějaké ty pracholapy, které si přivezl z výletu, dovolené nebo je dostal od přátel. Věřte však, že na chalupu se nehodí, jen vám znesnadní rychlý a pohodlný úklid, pokud budou volně vystaveny na poličkách. Péči o ně se můžete věnovat doma!

Vyhodili jste nebo darovali nadbytečné? Stále se vám do úklidu nechce? Obraťte se na profesionály!

Kvalitní úklidová firma se postará o kompletní úklid vaší domácnosti nebo chalupy. Nemusíte tak převážet vysavač, mopovač nebo potřebnou úklidovou chemii tam a zpět, případně kupovat druhou sadu na úklid chalupy. Úklidová firma se postará o vše pro úklid, vy si tak můžete užít každou volnou chvíli. A od toho přeci chalupy a chaty mimo město jsou.

Ceny profesionálního úklidu jsou přívětivější než kdy dříve!

Velkým strašákem pro domácnosti byla vždy u profesionálních úklidových služeb cena. To je však již minulostí, dnešní ceny za úklidové služby jsou mnohem dostupnější a řada společností již své ceníky netají. Předem tak víte, jaká je hodinová sazba za úklid u zvolené úklidové firmy.

Ani tento ukazatel však nemusí být ideální, protože jak odhadnout, jak dlouho by mohl trvat úklid vaší chalupy nebo bytu. Vhodné tak je volit firmy, které vám předem zaručí cenu za úklid a přesně nadefinuje, co všechno tato cena zahrnuje.

Objednat úklid bytu
Hodnotit tento článek
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Nejnovější příspěvky na blogu
Zanesené kanály mohou být vážným problémem nejen při deštivých dnech! Nezanedbávejte čištění kanalizace.

Zanesené kanály mohou být vážným problémem nejen při deštivých dnech! Nezanedbávejte čištění kanalizace.️

Problémy se zanešenou kanalizací mohou nastat kdekoli, a to i bez přívalových dešťů, které často tento problém umocňují, protože veškerá voda se pak valí po silnici. Dalším problémem, který je pro zanesenou kanalizaci typický, je pak velmi nepříjemný zápach, který asi každý zná. Nejspolehlivějším řešením je zpravidla správná prevence, a to formou pravidelného čištění. Odborníci si však dokáží poradit i s již ucpanou kanalizací.

Hledáte profesionální úklid domácnosti? Poradíme vám, jak si správně vybrat!

Hledáte profesionální úklid domácnosti? Poradíme vám, jak si správně vybrat!️

V posledních letech jsou profesionální úklidové služby v domácnostech stále oblíbenější. Dávno totiž padlo tabu, které říkalo, že dobrá hospodyně musí zvládnout sama všechno. Jak a proč si vybrat úklidovou firmu i pro vaši domácnost vám poradíme v následujícím článku.

Úklid nemáte asi nikdo rád. Co kdyby to šlo rychle? Přinášíme 5 tipů, jak rychle uklidit byt!

Úklid nemáte asi nikdo rád. Co kdyby to šlo rychle? Přinášíme 5 tipů, jak rychle uklidit byt!️

Asi každý má rád uklizený a útulný domov, málokdo však rád uklízí. S našimi tipy vám půjde úklid pěkně od ruky a pocit z uklizeného domova vydrží opravdu dlouho. Jak tedy uklidit jakkoli velký dům či byt snadno a rychle?

Aby prádlo či nádobí bylo stále dokonale čisté, chce to správně pečovat o vaše pomocníky!

Aby prádlo či nádobí bylo stále dokonale čisté, chce to správně pečovat o vaše pomocníky!️

Pračka i myčka patří do stále více domácností, mnoho lidí jim však nevěnuje dostatečnou péči. Ta je důležitá nejen pro jejich správné fungování, ale i pro dlouhou životnost. Jak se o ně správně starat najdete v následujících řádcích.