Close
Vyber jazyk
Praha Praha
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy

Čištění žaluzií a další úklidové tipy od CleanWhale.cz

Potřebujete poradit, jak vyčistit žaluzie nebo jak je umýt? Na CleanWhale.cz najdete užitečné rady a osvědčené metody pro čištění žaluzií. Zjistěte, jak efektivně vyčistit žaluzie octem nebo jinými prostředky a udržet je v perfektním stavu. Navštivte náš web a získejte další tipy na úklid od profesionálů!            

Jak vyčistit žaluzie

Žaluzie jsou skvělým způsobem, jak kontrolovat světlo a soukromí ve vašem domě, ale mohou se také snadno usazovat prach a nečistoty. Nejjednodušším způsobem, jak je udržet čisté, je pravidelně je otírat měkkým hadříkem nebo prachovkou. Pro hlubší čištění můžete použít vysavač s kartáčem nebo speciální nástroj na čištění žaluzií. Roztřepený klobouček čištěného rohože také může dobře posloužit k odstranění prachu. Pokud jsou vaše žaluzie hodně zašpiněné, můžete je opláchnout vlažnou vodou s mírným mýdlem a důkladně osušit. Pro dokonalé čištění oken si však můžete objednat profesionální služby čištění od CleanWhale.cz. Navštivte CleanWhale.cz a objednejte si profesionální čištění oken a žaluzií pro váš domov. S našimi odbornými techniky a kvalitními prostředky na čištění zajistíme, že vaše žaluzie budou opět vypadat jako nové. Uvolněte se od starostí o čištění a spolehněte se na naši profesionální službu.

Jak vycistit zaluzie Vyčištění žaluzií může být jednoduché, pokud víte jak na to. Začněte tím, že zavřete žaluzie, aby bylo snazší dostat se k jejich povrchu. Poté použijte měkkou prachovku nebo hadřík a otřete každou lamelu žaluzií. Můžete také použít speciální nástroj na čištění žaluzií, kterým dokážete jednoduše pročistit každou hranu. Pokud jsou žaluzie hodně zašpiněné, navlhčete hadřík nebo prachovku v mírně mýdlové vodě a důkladně je otřete. Po dokončení čištění nechte žaluzie dobře usušit a pak je můžete opět otevřít a užít si čistý a svěží vzhled vašich oken. Potřebujete kompletní čištění oken? Kontaktujte CleanWhale.cz a nechte naše profesionály postarat se o vaše žaluzie i o celkovou čistotu vašeho interiéru. Naše zkušené a spolehlivé týmy jsou vybaveny nejmodernějším vybavením a nabízejí komplexní služby čištění oken a interiérů. Užijte si čisté a svěží prostory díky CleanWhale.cz!

Jak umýt žaluzie

Pokud potřebujete umýt žaluzie, začněte tím, že zavřete okna a žaluzie, aby bylo snazší dostat se k jejich povrchu. Poté připravte směs čisticího prostředku a vody - ideální je mírný čistič nebo octový roztok. Navlhčete hadřík nebo houbičku v této směsi a pečlivě otřete každou lamelu žaluzie. Nezapomeňte otřít také horní a dolní části, kde se nejčastěji hromadí prach a špína. Po dokončení otření nechte žaluzie uschnout přirozeně a poté je můžete opět otevřít.  Ale proč se s tím trápit? Potřebujete úklid vašich žaluzií? Nechte to na nás! CleanWhale.cz nabízí profesionální čištění oken s použitím šetrných metod a kvalitních čisticích prostředků. Objednejte si naši službu ještě dnes a užijte si čisté a osvěžující žaluzie bez námahy!

Čištění žaluzií octem

Octem lze efektivně čistit žaluzie a zároveň dezinfikovat. Smíchejte vodu s octem v poměru 1:1 a naplňte sprejovou láhev. Postříkejte žaluzie octovou směsí a nechte ji působit několik minut. Poté otřete hadříkem nebo houbičkou, opláchněte čistou vodou a nechte žaluzie usušit. Pokud preferujete profesionální péči, navštivte naše webové stránky a objednejte si službu čištění oken od CleanWhale.cz!
Objednat čištění žaluzie
Hodnotit tento článek
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Nejnovější příspěvky